Překáží vám strom na zahradě? Rizikové kácení stromů váš problém vyřeší

Není strom jako strom a pokud vám na vašem pozemku stojí vysoký strom, může se jednat o značný problém. Ne každý strom je možné pokácet svépomocí, jedná se zejména o vysoké stromy, kde je zapotřebí profesionálů v oboru, aby s jeho odstraněním pomohli.

Vysoký strom může ohrožovat spadnutím, může vám bránit ve výhledu, může nepříjemně stínit na váš pozemek, nebo vám třeba může překážet ve stavbě. Ať už je důvod jakýkoliv, je vhodné problém řešit s profesionály, kteří jsou schopni poskytnout rizikové kácení stromů.

Co rizikové kácení stromů obnáší?

káceníJedná se o takové kácení, které je provedeno co nejšetrněji a neohrozí váš dům. Specialistou v oboru je firma Dušan Rozbroj s portálem rdservis.cz, která se zaměřuje zejména na lokality Olomouc, Prostějov, Litovel, Šternberk a Uničov.

Využít můžete klasické směrové kácení, které se provádí všude, kde je dostatek prostoru a nehrozí poškození majetku.

kácení2Dále se nabízí rizikové kácení stromů za použití stromolezecké techniky, tato metoda se používá, pokud nelze využít ani klasické kácení, ani plošinu. Nakonec je vám k dispozici i kácení za pomoci plošiny, které vám umožňuje nechat ořezat větve vysokých stromů nebo rovnou pokácet celý strom.

Služby rizikového kácení stromů jsou levné, spolehlivé a pomohou vám zbavit se problémů, které vás již dlouhou dobu trápily. Pokud máte strom, který brání v realizaci vašich plánů, není nic jednoduššího, než se na firmu obrátit a strom odstranit.