Ekologické bydlení v moderním hávu

Bydlení v panelovém domě, staré zástavbě nebo novém rodinném domku? Tuto otázku si každý den položí nespočet rodin a rozhodne o ní nejčastěji finanční situace a zažité zvyklosti. Co když existuje skvělé řešení, o kterém jste ještě neslyšeli?

Ekologické bydlení osloví každý den mnoho lidí, kteří mu dají přednost, před jiným řešením. Pokud si pod ekologickým bydlením představíte bydlení v přírodě, je na čase, abyste se i vy dozvěděli o možnostech levného a nízkonákladového bydlení. Ekologické bydlení je v tomto případě luxusním rodinným domkem, který je namísto běžných materiálů vyroben zejména ze dřeva.

Bydlení v dřevostavbách

Dřevostavby zaznamenaly velkou popularitu a mohou za to zejména stavební firmy jako Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., které se na tento druh staveb specializují. Pod dřevostavbou si ovšem nepředstavujte srub, ale moderní vilu, kterou na pohled nerozeznáte od zděného domu. Rozdílný zde není vzhled, ale zejména materiál, dřevo je u dřevostaveb v kombinaci s nejpokročilejšími izolačními materiály a výsledný dům disponuje perfektními vlastnostmi, je úsporný a ještě k tomu levný.

Další výhody dřevostaveb

Věděli jste, že výstavba dřevostavby trvá jen 3 měsíce? Nejoblíbenější se staly levné dřevostavby na klíč, které jsou dostupné prostřednictvím bungalovů i klasických velkých rodinných domů. U každého je zárukou perfektní vzhled interiéru i exteriéru. Kromě rychlé výstavby a ekologického materiálu se majitel dřevostavby může těšit i z většího prostoru. Samotná dřevostavba má štíhlejší obvodové stěny, než zděný dům, a díky tou poskytne až o 15m2 více místa.

Dřevo je materiál velké odolnosti a trvanlivosti, který v mnoha případech vydrží více, než beton nebo dokonce ocel. Díky absenci mokrých procesů při výstavbě je možné začít s budováním nového domova naprosto kdykoliv. Jestliže tedy s novým bydlením pospícháte, dřevostavby vám nabídnou levný s snadno dosažitelný komfort pro celo rodinu.