Necítíte se doma příliš bezpečně? S profesionální technikou budete

Ä

Jen málokdo by si dovolil prohlásit, že se v dnešní době cítí opravdu bezpečně, obzvláště ne lidé žijící v rodinných domech. Zloději, zvěř, nezvaní hosté nebo sousedi, dokonce i takové návštěvníky lze na pozemku často potkat, aniž byste o nich věděli.

Pokud vám takové narušení soukromí vadí, máte hned několik možností, jak jednat, ovšem jen jedna z nich je skutečně účinná a tou jsou fotopasti. Fotopasti jsou jakýmsi třetím okem, které vidí to, co vy nikdy vidět nebudete. Jedná se o důmyslné zařízení, které bylo vytvořené zejména na sledování divokých zvířat. Nyní se jedná o jeden z nejvyužívanějších bezpečnostních prvků, které si může zakoupit naprosto kdokoliv.

Proč zrovna fotopasti?

Fotopast je unikátní v tom, že je nenápadná a nachází se v dokonale maskovaném těle, které nelze na první pohled zaznamenat. Zatímco si fotopasti návštěvník vašeho pozemku nevšimne, fotopasti neunikne vůbec nic. Není třeba ji dálkově ovládat nebo o ni pečovat, tento přístroj dokáže fungovat zcela samostatně. Jaký je jeho cíl? Důkladně nafotit vše, co se dostane do oblasti, kterou chcete mít pod kontrolou. Dokáže pořídit fotografický snímek, ale i video. Snímky jsou vždy ve vysokém rozlišení. Překážkou není ani tma, dokonce i v noci dokáží fotopasti fotit velmi kvalitně.

Další výhody

Fotopasti hravě odolávají všem venkovním podmínkám, nemusíte se tedy bát, že by se při výkyvech teplot nebo nepřízni počasí poničily. Mají neuvěřitelně rychlou dobu reakce a dokáží zaznamenat objekt rychleji, než za 1 vteřinu. Moderní fotopasti umí dokonce zaslat pořízené fotografie prostřednictvím MMS nebo emailu. Je tedy jedno, jestli jste na dovolené, v práci nebo na výletě, pokud někdo vkročí na váš pozemek, vám přijde jeho fotografie a hned budete vědět, co se u vás děje v době vaší nepřítomnosti. Pokud vás fotopast zaujala, máte možnost si jí pořídit ve specializovaném eshopu, který se zaměřuje na kvalitní značky BUNATY, BROWNING, Acorn aj.