Pracovat a žít v Praze hned poté, co jste úspěšně absolvovali univerzitu?

Záhy po škole si najít práci a pořídit si bydlení. Nežít jen v nájmu, a přitom ve dvou plánovat budoucnost, založení rodiny a třeba jednou i vlastní podnikání. To není pouze sen, co se z něj musíte ráno probudit – jde o dostupnou variantu snad pro každého, kdo má tu odvahu jít do Prahy a zanedlouho zde úspěšně prorazit. Třeba Praha 3 je pro život úplně ideální, dostupnost metra, zeleně i obchodů, to prostě vezme dech…

Skvělé místo pro život, kde vám nic nebude chybět

Nabídka je pestrá, vybere si každý. Jistě, zrovna je řeč na téma byty na Praze 3! Na Vackově je připraveno více než tři sta různých bytů, od menších garsonek až po ty, do kterých se pohodlně vejde třeba i pětičlenná rodina.

Pokud si plánujete více dětí, rozhodně nemusíte od svých představ upouštět kvůli tomu, že budete mít doma málo místa. Teď už snad jen, aby příroda přála a můžete jednou stárnout při hlídání vnoučat. Není to nakonec zajímavý předběžný plán pro důchodové období? Právě městská část Praha 3 vám umožní chodit na dlouhé procházky nebo zajímavé výstavy, s dědečkem nebo babičkou to budou pro nejmladší členy rodiny opravdu hezké prázdniny!

Dejte zelenou zajímavému projektu, k metru to bude jen kousek

Jistě, projekt Na Vackově přináší mnoho zajímavých alternativ nejen pro single žijící osoby, ale třeba i mladé rodiny. Obchodní centrum, rozlehlý park plný zeleně a pohodlných laviček, ale také blízkost metra a obecně skvělá dopravní dostupnost do centra (nebo jiných částí Prahy, případně i Středočeského kraje).

To je zkrátka dobrá volba, teď už jen vše pečlivě rozvážit, sjednat si hypotéku a začít žít po svém. Pokud se hodláte už brzy osamostatnit a bydlet ve vlastním, rozhodně tu je jedna vynikající příležitost.