Jak postupovat při výběru nového bytu

Kde hledat

Stále mnoho lidí neví, kde přesně nemovitost hledat. Existují noviny s inzeráty, pass4sure 1Z1-868 realitní magazíny s nabídkou nových i starých nemovitostí, můžete navštívit veletrhy o bydlení, ale největší zásobárnou nabídky a informací o nemovitostech je internet. Na internetu naleznete developerské projekty, které jsou aktuálně k dispozici a jejich detailní popis a termíny dokončení.

Kromě stránek developerů existují stránky s nabídkou nových bytů. Stránky obsahují pokročilé filtry, kde si můžete vybírat podle lokality, dispozic nebo i ceny. Snadno si tak vyberete ty správné byty na prodej podle svých kritérií.

Výběr vhodného developera

Při výběru je třeba dbát zvýšené opatrnosti při výběru developera. Je tedy vhodné vybírat v bytových projektech u již prověřených developerů s několikaletými zkušenostmi a mnoha realizovanými projekty. Pak se nebudete muset bát o zálohu na byt a o  nevyřízené reklamace, po nastěhování, které se vždy u novostaveb řeší.

byty1 byty

Lokalita a občanská vybavenost

S výběrem developera přichází na řadu i výběr lokality. pass4sure 70-298 Měli byste si ujasnit, zda Vám bude vyhovovat lokalita více v přírodě a dále od centra. Zde musíte počítat s dojížděním a delšími intervaly v dopravě. U bytů v centru je sice kvalitnější dopravní a občanská vybavenost, ale musíte počítat s větším hlukem v okolí.

Je dobré vybrané lokality navštívit, projít se po okolí, strávit zde nějaký čas v různých dnech a hodinách(víkend vs. všední den, přes den vs. noc apod.) jen tak si dokážete udělat dostatečný obrázek o danné lokalitě.

Pokud máte vybráno, stačí už jen kontaktovat prodejce, který s Vámi podepíše rezervační smlouvu, smlouvu o smlouvě budoucí kupní a vyřídí všechny formality. Pokud je dům ve výstyvbě, stačí se už jen těšit na dokončení stavby a následné nastěhování do vysněného bytečku.