Byty v Praze

Pokud jste ovšem v hledání bydlení bezradní, tak jsou společnosti, které se soustředí, abyste i vy našli to pravé bydlení, které pro vás bude jako stvořené, jako společnost FINEP. Skvělé možnosti bydlení v Praze se nabízí především v rezidenčních projektech. Jedná se například o kaskády Barandov, Britskou čtvrť ve Stodůlkách, Prosek Park, Harfa Park, Malý Háj ve Štěrboholech, byty nad Hostivařskou přehradou nebo nové byty Praha 9.

harfa malý háj

V nabídce naleznete všechny kategorie bytů, od levných, přes střední až po luxusní byty. Prodej bytů v Praze od naší společnosti je výhodný z mnoha důvodů. Finep je developerem konkrétních rezidenčních projektů, a uživatelé mají možnost získat bydlení za optimální ceny. Jelikož došlo k více než 7500 prodejů nových bytů, tak jsou zkušenosti s přístupem k zákazníkovi na špičkové úrovni. Cílem by mělo být vždy sladit požadavky žadatelů s možnostmi, které se na trhu nabízejí a pokud takové ideální bydlení existuje, tak vždy existuje i jeho cesta k novému uživateli.


Společnost FINEP má ve své nabídce mnoho možností bydlení, například výhodné družstevní bydlení v nové nemovitosti na Proseku a v Praze 5 – Stodůlkách. Koupě družstevního bytu má výhodu v tom, že nemusíte prokazovat bance bonitu ani předkládat potvrzení o příjmu, družstevní byt můžete převést do osobního vlastnictví a v neposlední řadě si nový byt můžete pořídit v jakémkoliv věku pro fyzickou i právnickou osobu za výjimečně výhodnou cenu. Výběr je na každém, jelikož má každý jiné představy o tom, jak by jeho vysněné bydlení mělo vypadat.