Okuste luxus ve své domácnosti s designovým nábytkem home4us.cz

Máte rádi luxus? Pokud ano, tak si ho užijte na místě, kde je vám nejlépe a to ve své domácnosti. K zajištění moderního a stylového interiéru je bez pochyby zapotřebí dobrý vkus, ten ovšem sám o sobě nestačí, je potřeba také specializovaný obchod, který nabídne zcela unikátní designový nábytek, který váš domov doslova rozzáří.

Moderní designový nábytek umí ohromit a to nejen svým vzezřením, ale také neskutečným pohodlím a kvalitou. Specialistou na českém trhu je obchod home4us.cz, který již na svých stránkách dává návštěvníkům nahlédnout, jaké možnosti se jim nabízí. Obyčejné obchody vám dokáží nabídnout jen nevýrazný nábytek, tento specialista se zaměřil na nejnovější trendy a zpřístupnil je každému, abyste si i vy mohli promítnout nevšední kousky přímo u sebe doma.

file0013017

Skvostný obývací pokoj

Obývací pokoj je vizitkou každého interiéru a právě zde se designový nábytek uplatní nejvíce a věřte, že ho ocení i vaše návštěvy. Velmi úchvatné jsou designové obývací stěny, které lze zakoupit jako komplet, nabízí se například obývací stěna Cumae, která nabízí jednoduchý, ale o to vytříbenější vzhled. Disponuje prosklenými i neprůhlednými úložnými prostory, které na sebe navazují a ve svém středu mohou svírat vaši širokoúhlou televizi. Neméně pěkně působí obývací stěna Dramos, která již od pohledu evokuje pocit prestiže a luxusu. Její lesklé plochy dokáží snadno zaujmout, stejně tak jako její design.

306 44

Ložnice vašich snů

Většina lidí nepovažuje ložnici za místo, kde by se dokázalo příliš čarovat s nápady a to je velká chyba. Dokonce i zde udělá designový nábytek svojí práci a vaše ložnice se tak rázem může stát středem pozornosti. Velmi luxusně působí například kulaté kožené postele, které jsou velmi fascinující. Tento netradiční tvar dává mnohem více prostoru a některé modely dokáží nahradit i několik kusů nábytku najednou. Na svém interiéru nikdy nešetřete a vytvořte si prostředí, ve kterém se budete cítit báječně.

V30