Naučte se chránit majetek s nejnovějšími modely fotopastí

Otázka ochrany majetku je velmi citlivé téma, jelikož mnoho lidí už zažilo ten pocit, když je navštíví zloděj. Jedná se o moment, kdy snad každý začne myslet na to, proč jsi jen svůj majetek nechránil tak, aby bylo možné zloděje zaznamenat.

Jelikož počet vykradených nemovitostí neustále narůstá, je stále žádoucí svůj majetek chránit. Nabízí se různá řešení, od alarmů až po bezpečnostní dveře. To ovšem pořád neřeší skutečnost, jak zloděje zaznamenat. Řešením jsou fotopasti na ochranu majetku. Jedná se o pokročilou a nenápadnou technologii, která dokáže zloděje zaznamenat, aniž by si toho všiml.

Co je to fotopast

V dřívějších dobách se jednalo povětšinou o pomůcku na sledování zvířat, dnes se z nich staly i nepostradatelné prostředky pro ochranu domu a zajištění bezpečí. Moderní fotopasti, mezi které patří například značky BROWNING nebo BUNATY, jsou drobné přístroje, které mají velmi nenápadný vzhled maskované krabičky.

Ta je opatřena například 3D texturou stromu a po umístění na strom je fotopast vizuálně téměř nepostřehnutelná. Zatímco většina lidí si fotopasti na stromě nevšimne, fotopasti neunikne nic. Její kvalitní optika pořídí snímek ve vysokém rozlišení každého, kdo se dostane do její blízkosti. Fotopast jen v klidu vyčkává, zcela nenápadně a v případě přiblížení objektu zareaguje rychleji, než za vteřinu. Pořídí kvalitní snímek a je jedno, jestli kolem ní proběhne kočka nebo zloděj.

browning-recon-force-trail-camera-lPo zaznamenání se snímek automaticky ukládá na paměťovou kartu, ale pokud chcete mít rychlý přehled o všem, lze si nechat pořízené snímky z fotopasti zasílat přímo do telefonu jako MMS. Jen si to představte, jedete do práce nebo na dovolenou a v momentě, když někdo vkročí na váš pozemek, vy budete mít jeho detailní snímky. Fotopasti pracují i v nočních hodinách, budou střežit váš pozemek 24 hodin denně a vy můžete usínat s klidným pocitem, že máte vše pod kontrolou.