Obstarejte si kvalitní policové regály

Skladová technika je důležitou součástí každého výrobního provozu, velkoobchodů i malých obchodů, distribučních center, ale uplatňuje se i v domácnostech. Pokud zařizujete skladové prostory a chcete je využít co nejefektivněji, obraťte se na slovenskou společnost REGALSISTEM s.r.o.

Pomůže vám vyřešit způsob skladování, ušetřit místo a umožní přehledné uložení výrobků, materiálů, polotovarů a nejrůznějšího zboží. Je jednou z mála firem v tomto oboru, která může zájemcům nabídnout navržení regálového řešení on-line pomocí návrháře, který najdete na webových stránkách společnosti. Kovové policové regály lze přizpůsobit jakémukoliv prostoru a prostředí.

c

Co firma nabízí?

Regály, regálové sestavy a různé policové systémy vyrábí společnost z kvalitních materiálů na vlastních krytých plochách. Do jejího sortimentu patří i produkty renomovaného koncernu Gruppo Metalsistem. Díky této vzájemné spolupráci jsou veškeré produkty povrchově upravovány pozinkováním. Regálové sestavy jsou proto nejen velice praktické a účelné, ale také mají elegantní vzhled a dlouhou životnost.

Výhodou regálových sestav je jejich snadná montáž díky zasouvání jednotlivých dílů do sebe bez použití spojovacího materiálu. Přitom jsou regálové systémy velice stabilní, pevné, mají vysokou nosnost a také jsou variabilní. Skladový systém lze totiž kdykoliv změnit podle aktuálních potřeb.

1

Kde lze regály využít

Využití regálových systémů je všestranné. Mohou sloužit jak v průmyslových provozech a v jejich skladech, tak k ukládání stavebního materiálu, zemědělských či potravinářských produktů. Pro jednotlivé prostory jsou určeny konkrétní regály, jako jsou například konzolové k ukládání trubek, plechů, trámků, prken a jiného rozměrného materiálu. K efektivnímu využití kapacity prostoru jsou určeny regály mobilní.

s

Regálové systémy se uplatňují i v obchodech všeho druhu, v knihovnách, archivech nebo i v domácnostech. Do své garáže, sklepa nebo spíže si můžete pořídit kvalitní regály, které vám pomohou vyřešit efektivní skladování čehokoliv. Zrovna tak jsou regálové sestavy vhodné do kanceláří k ukládání šanonů, krabic či drobného zboží.