Dílenské vozíky jsou praktickým kusem nábytku

Kvalitního nábytku, který by ustal i hrubší zacházení a zároveň nabídl dostatek úložného prostoru, je jako šafránu. Často se stává, že dělníci, řemeslnící nebo kutilové si musí stavit vlastní nábytek, který by vyhovoval přesně jejich potřebám. Existují však dílenské vozíky, které nabízí praktické řešení a hned několik funkcí, které oceníte především v ostrém provozu.

Bytelná konstrukce a praktická mobilita

5615V dílnách a výrobních halách se nemůže vyskytovat obyčejný nábytek, který by byl příliš náchylný na poškození. Dílenský vozík nabízí bytelnou konstrukci, která odolá i větším nárazům a tlakům. Kvalitní kovová konstrukce má stabilní základ na nosných prvcích. Jednotlivé části navíc bývají pogumovány, což zvyšuje jejich celkovou odolnost.

Další výhodou dílenských vozíků je jejich mobilita. Polypropylenová otočná kolečka nabízí snadnou manipulaci i v případě, kdy je vozík kompletně naplněn. K převozu vozíku pak slouží praktická madla, která usnadňují celou manipulaci.

Dostatek úložného prostoru pro vaše nářadí

5617Dílenské vozíky nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše nástroje. Praktické zásuvky jsou většinou rozděleny na několik velikostí tak, aby nabídli co nejlepší řešení pro vaši práci. V případě potřeby lze vozík upravit na míru a vytvořit například otevřené odkládací plochy, ke kterým budete mít přístup ze všech stran. Navíc máte nářadí vždy po ruce a to díky již zmíněné mobilitě, kterou oceníte v případě, že musíte vozík přemístit na druhou stranu dílny.

Dílenský vozík je užitečný pomocník

Dílenské vozíky jsou ideální volbou pro všechny pracovní činnosti, které vyžadují manipulaci s nářadím. Vhodné jsou jak pro domácí, tak firemní dílny. Na trhu je široká nabídka různých modelů a verzí, které nabízí vozíky různých velikostí, se zásuvkami i bez zásuvek a spousty dalších vychytávek, které ocení i ti nejnáročnější uživatelé.