Nový stůl rozjasní každou pracovnu, zasedací místnost, jídelnu i kuchyni

Všimli jste si, kolik parády udělá nový stůl, ať už jde o jídelní stůl, pracovní stůl, konferenční stůl nebo třeba konferenční stolek v obývacím pokoji? Je to tak. Přitom nemusíte měnit kompletně vybavení, a přitom místnost zkrášlíte, vynovíte a na mnoho let budete mít o místo k pracování či odkládání šálků a talířů.

Psací a kancelářské stoly

Je až k nevíře, kolik z nás používá psací a kancelářské stoly v žalostném stavu. Když jsou z překližky, často se odlepuje vrchní část, jsou pokažené šuplíky, výsuvná polička na odložení klávesnice, nebo rovnou utržené čelo šuplíku. Ať už je závada jakákoli, stůl vám může zároveň působit nepříjemné pocity. Pokud k němu usedáte na několik hodin denně, aniž byste si to uvědomovali, vůbec na vás nemusí působit dobře. 

Změna je přitom snadná a poměrně levná. Např. na Sg-nabytek.cz najdete psací a kancelářské stoly v mnoha dekorech, velikostech i uzpůsobeních. Úplné jednoduchý stůl bez šuplíků můžete koupit už za 929 Kč, a to v bílém provedení, v dekoru dub sonoma nebo v tmavé barvě wenge. Chcete i šuplíky? Pak je tady počítačový stůl A-6 levý dub sonoma, který má na levé straně šuplíky, nechybí vysouvací polička na klávesnici. V prodeji je se slevou 42 % za 1 869 Kč. Nechybí ani rohové psací a PC stoly, které vám pomohou využít místo na maximum. 

Změňte jídelnu a kuchyni

Další kategorií jsou jídelní stoly. U nich je trendy kombinace dřeva, kovu, dekoru betonu. Pokud se nebráníte kombinaci dřeva a kovu, podívejte se na úžasný obdélníkový jídelní stůl LOLI dub artisan /černá, k němuž usedne i velká rodina. 

Menší a také moderní je jídelní stůl WIKI 120 cm dub sonoma / černá. Anebo si jej můžete koupit v kombinaci bílá / zlatá. 

Podívejte se na stoly a stolky za příznivé ceny. Vyberete si, ať už je váš domov moderní nebo venkovský.