Kreativní projekty pro váš domov. Co zvládnete sami?

Je toho tolik, co si pro svůj domov můžete vytvořit zcela sami. Máme pro vás několik tipů pro zručné kutily i naprosté laiky. Udělejte si kreativní chvilku a vytvořte si něco užitečného. Proč za to utrácet v obchodě, když to zvládnete sami.

Vlastní stůl

Je toho plný internet, už jste si určitě všimli. I naprostý laik si dokáže vyrobit vlastní stůl. Zvolíte klasický dřevěný stůl, nebo se dáte do výroby epoxy stolu s originální výplní? Volba je jen na vás. Jediné, co si před výrobou zajistěte, jsou stolové podnože a nohy, které celek zajistí a dovolí vašemu originálnímu výtvoru, aby byl vysoce praktický a užitečný.

Renovace dveří

Jsou dveře ve vašem bytě v žalostném stavu a zoufale volají po renovaci? Dejte jim novou šanci. Postačí, když je obrousíte a natřete. Patina se hodí nejen do provensálského a vintage stylu, zpestří ale také anglický nebo boho styl. Opatřete si vhodné dveřní kování a celek získá jedinečný styl. Jen díky vám!

Nová ložnice

Kdo říká, že ložnice musí mít po desítky let stejnou podobu? Pokud si přejete, můžete ji měnit, jak se vám zamane. Pokud jste si zrovna řekli, že byste starou postel nejraději prodali nebo věnovali na charitu, můžete si svépomocí vyrobit zcela novou, a to včetně nočních stolků. S čím budete pracovat? Postačí vám obyčejné palety, několik šroubů, vrtačka a barva dle vašeho přání. Najděte si video návod na internetu a dejte se do toho! Konečně barva, se kterou budete dokonale spokojeni.

Betonové květináče

A teď něco pro úplné laiky. Pro výrobu betonových květináčů totiž nebudete potřebovat nic víc než trochu cementu. Možná ještě malé kamínky se budou hodit. Tvar a velikost je zcela na vás. Třeba si vyrobte originální květináč z hadru namočeného do cementové směsi.

Už se těšíte na nové nápady pro vaši domácnost? Dejte se do výroby radosti.