Neponechávejte nic náhodě a nechte střechu vašeho domu po zimě zkontrolovat

Pokud se nám nějakým způsobem poškodí střecha, zatékání dovnitř způsobí velké finanční ztráty. Jestliže je navíc prostor pod střechou nevyužívaný, poměrně dlouho si vůbec nemusíme všimnout, že se děje něco, co není v pořádku. Kromě toho se do poškozených střech rády stěhují kuny, které si v zateplení střech vytvoří hnízdo, prolezou prostor pod střechou křížem krážem a v podstatě zateplení zničí tak, že je nutné jej provést znovu. Předejít tomu můžete díky prohlídce střechy.

V případě, že si na činnost ve výšce netroufáte, oslovte společnost Výškové práce – DS s.r.o. z Ostravy – Hrabůvky, kterou najdete na webových stránkách vyskoveprace-ds.cz.

Pomoc nejen s prací ve výškách

Společnost Výškové práce – DS s.r.o. pomáhá vše vlastníkům vyšších budov, ať už jde o rodinné domy, bytové domy, kancelářské budovy, sklady…  Poptávat tady můžete výškové práce, montáž ocelových konstrukcí, zednické práce, montáž světlíků do střech, klempířské i elektromontážní práce, instalaci reklamy tak, aby ji bylo dokonale vidět, po čas zimy shazování sněhu nebo v možných měsících rizikové kácení stromů, aby neohrožovaly nikoho na zdraví ani majetku.

Pokud na vaší střeše zjistí pracovníci této firmy jakékoli poškození, domluvíte se na dalším postupu. V případě, že používáte komín, zkontrolují i ten. Provádí totiž i opravy fasád a opravy komínů.

Půjčte si plošinu i s obsluhou

Ať už chcete vyřešit složitý pracovní úkol, nebo se dostat bezpečně na střechu sami a svépomocí něco opravit, v těchto i jiných situacích můžete využít pronájem jeřábů a plošin. Půjčovna pracovních plošin nabízí zapůjčení včetně obsluhy.

Snadno vyměníte a opravíte komín, opravíte nebo zrekonstruujete střechu, zateplíte fasádu, opravíte a natřete okapy nebo je vyčistíte a natřete…

Více informací najdete na webových stránkách vyskoveprace-ds.cz.