Nabídka pil na dřevo a soustruhů

Pily na dřevo jsou různých druhů. Liší se od sebe hlavně účelem použití. Spousta pil na dřevo je určena jak pro řemeslníky pracující se dřevem v truhlářských dílnách, na stavbách nebo v lese, ale i pro běžné kutily. Pokud si půjdete vybrat pily na dřevo, budete mít na výběr budˇ ruční pily, nebo s pohonem, a to buď elektrickým nebo benzínovým motorem. V nabídce Svarecky-obchod.cz v Rožnově pod Radhoštěm jsou také mechanické přístrojové pily použitelné jak ke zpracování dřeva, tak kovů i jiných materiálů. Jejich ostří tvoří úzký rovný kovový pás, který je opatřen ozubením.

Typy pil na dřevo

Kotoučové pily jsou nejpoužívanějším typem jak v truhlářských, tak domácích dílnách. Dalším typem jsou pily řetězové, které se používají při kácení stromů a zpracování dřeva převážně v lesích.

Pak jsou tu pily pásové, které se uplatňují zejména v dřevozpracujícím průmyslu k rozřezávání dlouhých kmenů na prkna, hranoly či trámy. Na rozdíl od kotoučových pil lze na pásových pilách řezat také tvarově nebo „do rohu“. Umožňují prořezávat jak malé, tak i větší průměry kmenů. Pro dřevomodeláře a kutily jsou určeny malé stolní pásové pily.

Co dále obchod nabízí?

V nabídce Svářečky-obchod najdete pracovní stůl pásové pily, který se dá naklánět rozmezí 45°. Nechybí zde jak pásové pily na dřevo, tak pásové pily na kov. Obchod prodává pásové pily na dřevo různých značek. Spotřebitel může u těchto pil využít celé řady funkcí. Zároveň jsou k zakoupení různá příslušenství a doplňky, jako například pilové pásy a další. Potřebujete-li cokoliv poradit, můžete obchod kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo e-mailu a vždy obdržíte fundovanou odpověď.

Soustruhy

Tyto stroje se používají k obrábění kovů i dřeva. Rozhodnete-li se zakoupit soustruhy pro svou dílnu či provoz, najdete v obchodě Svarecky-obchod.cz soustruhy předních značek OPTIMUM a PROMA a také soustruhy s CNC řízením. Vybrat si můžete soustruhy s ručním nebo strojním posunem pracovního nástroje.