Vyberte si pohodlnou matraci

Zní to možná neuvěřitelně, ale pravdou je, že v ložnici strávíme zhruba třetinu svého života. To už je pádný důvod, abychom si tuto místnost vybavili co nejpříjemněji. Ke zdravému a vydatnému spánku přispívá hlavně kvalitní postel, ale především správné matrace.

Nechte si poradit

Matrace člověku slouží mnoho let, a proto by měl každý věnovat velkou pozornost jejich výběru. Každý nemůže být odborníkem na matrace, takže bychom neměli pohrdnout dobrou radou od specialistů. Pokud se chcete dozvědět o matracích co nejvíce, obraťte se na internetový portál Ortopedicke-Matrace.cz, který patří k nejspolehlivějším prodejcům matrací na české trhu. Obchod má již více než desetileté zkušenosti a za tuto dobu si vybudoval přední pozici mezi prodejci matrací v Česku. O jeho kvalitě a úspěšnosti svědčí obrat, který již za první rok existence přesáhl jeden milión korun. Výrobu matrací pro něj exkluzivně zajišťují partnerské společnosti MPO Trade a BENAB Trade, které se specializují na kusovou výrobu matrací.

Nabídka matrací

Mezi nejžádanější patří pohodlné matrace 120×200 cm. V této kategorii matrací si můžete v e-shopu Ortopedicke-Matrace.cz objednat rovněž různé atypické rozměry. Objednané zboží je z obchodu vyexpedováno co možná nejdříve a dodací lhůty jsou od 5 do 10 dní podle konkrétního požadavku zákazníka. Vlastní výběr je ulehčen tím, že matrace jsou přehledně filtrovány podle několika kritérií. Chcete-li se dozvědět podrobnější informace, může na portálu vyhledat sekci „Jak vybrat matraci“, kde jsou odborné články, nebo navštívit sekci „Poradna“, kde vám odborníci zodpoví veškeré dotazy ohledně zdravého spaní a pohodlných matrací.

Komfortní matrace

Do nadstandardně velké postele je určena komfortní matrace 140×200 cm. V této kategorii si můžete vybírat z více než 50 typů matrací. Jsou mezi nimi například tužší kokosové matrace, měkčí latexové matrace, nebo naopak ortopedické taštičkové matrace, které podepírají páteř při spánku. Matrace o rozměrech 140×200 je komfortním řešením pro jednoho, nebo může sloužit jako dvojmatrace mladému páru.