Moderním trendy bydlení se opírají o ekologii a energetickou nenáročnost

Snad každý by chtěl bydlet zadarmo, nejde však jen o pouhou iluzi, nízkoenergetické domy vás k tomuto cíli značně přiblíží. Současným trendem je budování domů, které dopřejí maximální komfort, jsou levné a mají levný provoz, těmto atributům skvěle odpovídají dřevostavby.

Při pomyšlení na dřevostavby si možná vybavíte vůni čerstvě nařezaného dřeva, ovšem do roubenek nebo srubů mají hodně daleko. Moderní dřevostavby mají podobu moderních domů, do kterých byste ani neřekli, že se o dřevostavby jedná.

Srdcem dřevostavby není beton nebo tvárnice, ale pevné KVH hranoly, které jsou doplněny o sádrovláknité desky FERMACELL, izolace ISOVER a mnoho dalších konstrukčních prvků. Výsledná dřevostavba dokonale izoluje teplo i hluk, je neuvěřitelně pevná a má velmi dlouhou životnost podloženou 30 letou zárukou.

Výhody dřevostaveb

Dřevostavby mají velkou statickou pevnost a štíhlé obvodové stěny, které dopřejí podstatně více podlahové plochy, než běžný zděný dům o stejné zastavěné ploše, až o 15m2. V dřevostavbách panuje příjemná a nabitá atmosféra, mohou za to přírodní materiály. Dřevostavby na klíč mají luxusní vzhled nejen zvenčí, ale i zevnitř.

main (5)

Nabízejí se v mnoha krásných provedeních, nenároční lidé si mohou nechat postavit skromný bungalov, velké rodiny zase velký rodinný dům. Pokud na nové bydlení spěcháte, tak si dřevostavby zamilujete. Doba výstavby je pouze cca 3 měsíce a to i u velkých domů. Při stavbě nedochází k mokrým procesům a s výstavbou se může začít kdykoliv. Netrapte se v malém bytě, který je pro vaší rodinu těsný, za 3 měsíce vám může vyrůst dům vašich snů, kde se budete cítit jako v pohádce.