Jste geek? Pořiďte si vše potřebné pro svůj životní styl

Na posedlosti není nic špatného, obzvláště pokud jde o naší oblíbenou hru nebo film. Pokud jste geekem, nemáte se za co stydět. Užívejte si svůj zápal a zavítejte na místo, které bylo stvořeno jen pro vás, do geek obchodu.

Jestliže se vaší posedlosti ostatní smějí, tak věřte, že patříte mezi jednu ze světově největších komunit, obzvláště pokud holdujete fenoménu, jakým je Star Wars. Star Wars miluje snad každý, od fascinujícího příběhu až po spoustu těch technických vymožeností ze vzdálené budoucnosti. Vaši rodiče pravděpodobně doufali, že vás v pubertě nebo v dospělosti vaše závislost přejde, ale každý správný geek je celoživotním fandou bez ohledu na věk.

Nejlepší Star Wars vychytávky

Hračky nejsou pouze pro děti a pokud si nějakou rádi koupíte, rozhodně se nejedná o nic dětinského, ale naopak tím dokážete, že v sobě nepotlačujete zdravou touhu užít si to, co máte rádi. Může se jednat o skvělé geek dárky. Základem vaší domácí výbavy by měly být Star Wars papuče, jiné totiž vesmírní frajeři ani nenosí. Bačkory s Darth Vaderem, Žvejkalem nebo BB-8, to je prostě skvost. Pokud vás papuče nezaujaly, jistě vás zaujme vykrajovátko na sendviče nebo slánka a pepřenka ve stylu Hvězdných válek.

Co nesmí geekovi chybět

16bd7812e8a57dd5383225cdbbfa5e50.image.350x350Zatímco běžnému člověku se zdá vetřelec nechutný a při filmu ho chytá touha se vyzvracet, správný geek si rád koupí plyšáka s vetřelcem a každý večer se k němu rád přitulí. Absolutním skvostem je tvořítko na led ve tvaru vetřelčích vajíček nebo skvostný futrál na sladkosti, která bude díky podobě vetřelce přístupný jen pro vás. Pokud si občas otevřete nějaké to pivo, měl by vám k tomu posloužit jedině otvírák ve tvaru vetřelce.

Vše kolem komiksů

Komiksy jsou rovněž celoživotní vášní, která se obvykle nastartuje v dětství a trvá celý život. Kdo by neměl rád Batmana, boháče s akčním životem. Pro takové je tu batmanovský deštník, batman papuče nebo luxusní placatka s logem netopýra. Pokud se rádi koupete, jistě oceníte přítomnost batmanovské kačenky, která bude střežit vaší pohodu. Ať už je vaše závislost jakákoliv, geek předměty v eshopu livingfantasy.cz vás jistě nadchnou.

f7b9bffa190acc176a9651fad5f7a613.image.350x350