Mikrobus a minibus představují řešení

Pokud se i vy často potkáváte s tímto problémem, například když jedete na dovolenou či jinam se svým i přáteli, nebo rozvětvenou rodinou, a říkáte si, jak by se vám hodil minibus či mikrobus, máme pro váš řešení. Koupě nového dopravního prostředku tohoto typu je drahá a proto můžete zkusit půjčovna mikrobusů.

Zapůjčením takovéhoto dopravního prostředku velmi efektivně odstraní problém s přesunem většího počtu osob a zároveň je pro vás i finančně výhodné. Ceny půjčovny minibusů se totiž pohybují od 390 korun na den a nezahrnují v sobě pouze zapůjčení samotného vozu. K zapůjčenému minibusu totiž obdržíte i celou řadu výhod.

Ta bezesporu největší je neomezený počet kilometrů, který za jeden den najezdíte, pokud tedy vyrazíte na dovolenou někam dál, můžete tam cestovat klidně celý den a bez omezení. Abyste však mohli cestovat celý den, nebude to již v rámci naší republiky. To ovšem vůbec nevadí, protože půjčovna mikrobusů Praha umožňuje s vozem vycestovat i do zahraničí.


Každý ze zapůjčených vozů disponuje dálniční známkou ČR platnou po celý rok. Můžete se také spolehnout na 100% technický stav vozidla, které vás tak dopraví kamkoliv. Pro pohodlné a bezstarostné cestování je vůz vybaven elektronickým i satelitním zabezpečením, které vás ochrání před krádežemi a dalšími nepříjemnostmi. A pokud by k nim přeci jen došlo, máte k dispozici asistenční službu fungující 24 hodin zdarma, sedm dní v týdnu. Pokud si tedy chcete zapůjčit mikrobus či minibus, určitě se nebojte svěřit do rukou odborníků. Obdržíte kvalitní vůz za bezkonkurenční cenu. Tato nabídka platí i pro dodávky.