Kvalitní prášková lakovna pro všechny

Lakuje se celá škála povrchů, především těch kovových a důvodem je nejen lepší vzhled, ale především zajištění delší životnosti a odolnosti vůči celé řadě faktorů. Pokud potřebujete jednorázově nebo pravidelně lakovat a hledáte kvalitního dodavatele, nabízí se vám ostravská společnost Color Steel s.r.o. Tato prášková lakovna se vyznačuje velmi vysokou kvalitou práce a rozumnými cenami.

Lakování od profesionálů

Společnost není žádným nováčkem, na trhu je už od roku 2005, vedou ji lidé s bohatými zkušenostmi v oboru a poskytuje především komerční práškové lakování. Postará se o objemné série, ale také o malé kusové zakázky. Dokáže lakovat i velké díly, u profilů může být maximální rozměr 4500 mm, u rámů a plechů 4500x2200mm a u konstrukcí 4500x2500x2200 mm.

Společnost zajišťuje i kvalitní předúpravu, ta je předpokladem, aby lakování splnilo očekávání. Povrch se odmastí, a vytvoří se konverzní vrstva železitého fosfátu, poté se povrch opláchne průmyslovou vodou a demineralizovanou vodou s pasivací. Vše je dle předepsaných hodnot. Samotné práškové lakování je ekologickým způsobem povrchové úpravy, u kterého se nepoužívají organická rozpouštědla a přísady.

Společnost lakuje na plně automatizované lakovací lince IDEAL LINE s moderní lakovací kabinou na rychlou výměnu barev MAGIC CYLINDER firmy GEMA.

K lakování se používají pouze vysoce kvalitní práškové barvy od dodavatelů, jako jsou AXALTA, TIGERLAK, OK COLOR, IGP, PCT a další. Široký je i sortiment odstínů, který vychází ze stupnice RAL, ale na objednávku to může být i NCS nebo PANTONE.

Mezi služby společnosti patří i lakování ALU disků a ocelových disků. Díky této úpravě mohou být i starší disky opět jako nové . Více informací naleznete přímo na stránkách společnosti Colorsteel.cz.