Zajistěte si dodavatele spojovacího materiálu

Ne každý materiál se spojuje lepením nebo svařováním, často je zapotřebí kvalitní spojovací materiál, jako jsou například nýty. Potřebujete spolehlivého dodavatele nýtů? Skvělou volbou je společnost SARIV-Němčík s.r.o., jejíž historie se datuje už k roku 1992, kdy její zakladatel započal živnost zaměřenou na spojovací materiály.

Nyní jde o významného a spolehlivého dodavatele pro malé i velké firmy. Spojovací materiál dodává pro zpracovatele plechů, strojírenský průmysl, automobilový průmysl a také pro distributory spojovacího materiálu. Nabízí se vám vysoce kvalitní produkty v širokém sortimentu a za velmi rozumné ceny. Společnost vám rovněž zajistí rychlý servis a individuální přístup, který zajisté oceníte.

Nabídka spojovacího materiálu

Nabídka společnosti je velmi pestrá a ze spojovacích materiálů si můžete vybrat trhací nýty, strukturální nýty, nýtovací matice, lisovací prvky, přivařovací prvky, matice v kleci, pojistné úchytky a fixace, plné a poloduté nýty, normovaný materiál i mosazné závitové vložky.

Spojovací materiál není jedinou nabídkou společnosti, dodá vám také potřebné stroje a nářadí, průmyslové komponenty a další. Kontaktovat můžete společnost i s poptávkou řešení na míru. Navštivte stránky společnosti Sariv.cz, najdete zde všechny potřebné informace, kompletní nabídku a také řadu dokumentů ke stažení. Web je velmi přehledně rozdělený a rychle zde najdete přesně to, co hledáte. Vždy se vyplatí mít po ruce zkušeného specialistu, který svému sortimentu nejlépe rozumí a dodá vám vše potřebné za skvělé ceny.