Hledáte dodavatele gumových těsnění?

Vůz je neuvěřitelné komplikovaný stroj, který prošel dlouhým vývojem. Současné automobily se skládají z mnoha tisíc součástek a dílů. Mezi ně patří i gumová těsnění. Gumové těsnění nemůže chybět na celé řadě míst ve vozidle a pokud hledáte specialistu, který vám je dodá, ideální volbou je společnost Kalina Tábor s.r.o., která vám zajistí automobilové těsnění pro všechny značky osobních i nákladních automobilů, ale i traktorů, motocyklů nebo veteránů. Těsnění vyrábí dokonce i pro autoagregáty a výroba může být jak ve velkých sériích, tak i kusová.

Specialista nejen na gumová těsnění

Pro společnost není překážkou výroba plochých těsnění jakéhokoliv tvaru, které vám vyrobí i podle vašeho vzoru. Velké množství těsnění je i skladem, najdete zde konkrétně přes 10 tisíc položek k okamžitému odběru. Společnost není nováčkem, má v oboru mnoho zkušeností a zákazníkům je k dispozici už 25 let. Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu práce, o kterou se starají nejen zkušení odborníci, ale také nejmodernější technologie. Společnost používá technologie, jako jsou TruLaser 3030, Flow Mach 3, Deom Vertex či TruBend 5170.

Co se týče automobilových těsnění, řadí se sem těsnění pod hlavy válců, sací a výfukové systémy, olejové vany a víka, těsnění palivových a chladicích systémů, rozvodů, krytů a převodovek, hydraulických systémů a další.

Společnost zajišťuje nejen těsnění, ale také průmyslové dílce, konkrétně vám vyrobí lisované, vysekávané a vyřezávané dílce. Díky kombinaci ruční zakázkové výroby a dobře vybavené nástrojárny je společnost schopna vyvíjet i nové nebo atypické dílce. Zjistěte více informací přímo na stránkách společnosti Kalinatabor.cz.