Kvalitní postele zaručí spokojený spánek

Spokojený a kvalitní spánek je pro náš organismus velice důležitý. Má však jednu dosti podstatnou podmínku a tou je kvalitní postel s matrací.

Na této části výbavy bychom rozhodně neměli šetřit, neboť by se nám to dříve či později nemuselo vyplatit a to především v podobě různých zdravotních obtíží.

Velkou kvalitu a dlouhou životnost vám zaručí postele z masivu, které patří mezi velice oblíbené výrobky. Většinou se vyrábějí z bukového nebo dubového dřeva.V nabídce najdete nejen postele jednolůžkové, dvojlůžka, modely doplňující designově řešené ložnice, ale i modely pro klasické stylové ložnice.

Úložný prostor

Máte – li menší ložnici nebo řešíte problémy s tím, kam uložit lůžkoviny, mohly by vám pomoci postele s úložným prostorem, které si v poslední době nacházejí velkou oblibu a to především díky své praktické funkčnosti.

V nabídce naleznete celou řadu různých typů lišících se nejen designem, ale i materiálem a barvou. Zakoupit lze také jak jednolůžko, tak manželskou postel.

Řešení úložného prostoru:

  • Integrovaný box pod postelí, k němuž je přístup zajištěn vyklápěcími rošty – čelně nebo bočně.
  • Klasické zásuvky pod postelí, jejichž pohyb nejčastěji zajišťují PVC kolečka.

Něco pro děti

Dětské postele patří k nejdůležitější výbavě dětského pokoje. Při jejich nákupu je však důležitý nejen vzhled, ale i použitý materiál a především stabilita a bezpečnost. Postel musí vydržet i dětské řádění a polštářové bitvy. Zárukou toho je především kvalitní a pevný rám postele. Nejmenším zaručí bezpečnost také zábrana proti pádu, která se dá zakoupit samostatně nebo může být součástí dětské postele.

Postel je i pro radost

V dětské posteli se nejen spí, ale také slouží dětem při hraní. Nabízí se celá řada variant: zvýšené postele s domečkem, postele se skluzavkou, vyvýšené postele, které lze doplnit textilními domečky či tunely různého designu – hradem pro princeznu nebo třeba pirátskou lodí.

Ať vyberete jakýkoli model, pamatujte, že kvalita a bezpečí jsou vždy na prvním místě.