Krel Central vám pomůže na cestě k energetické nezávislosti

Obnovitelné zdroje elektrické energie se zejména ve světle současně probíhajících událostí stávají čím dál důležitějším tématem. Jak pro svou firmu či domácnost zajistit levný, obnovitelný zdroj energie, co nejméně závislý na dodávkách zvenčí? U dělat krok k energetické nezávislosti pomocí fotovoltaických panelů či solárních čerpadel se zdá jako jeden z nejlepších nápadů, které můžeme pro svou budoucnost udělat. Řešení energetické samostatnosti ovšem není nic jednoduchého. Budete pravděpodobně potřebovat zkušeného a spolehlivého partnera, který vás na této cestě doprovodí. Někoho, jako je společnost Krel Central, která se tomuto oboru věnuje již od roku 1991.

Co vám Krel Central a. s. může nabídnout?

Přestože se firma Krel Central, ve svých začátcích, ještě pod názvem Elektrocentrály Karel Řehák, zaměřovala na segment elektrocentrál, nyní pokrývá kompletní spektrum produktů a služeb souvisejících s energetickou soběstačností. V jejich e-shopu naleznete širokou nabídku produktů od jednofázových a třífázových elektrocentrál, přes fotovoltaické panely a tepelná čerpadla, až po úložiště energie. Jednou z jejích stěžejních činností je také zajišťování komplexních služeb v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

Přechod na obnovitelnou energii od A do Z

Pokud chcete svůj dům či firmu co nejvíce zbavit závislosti na dodávkách energie zvenčí, či si vybudovat vlastní solární elektrárnu, Krel Central a.s., pro vás vypracuje kompletní projekt a zajistí dodávku, montáž a eventuální servis zařízení, které vám zajistí levný a obnovitelný zdroj energie. Pokud si děláte starosti s financováním, pomohou vám také se získáním dotace v rámci programu Nová zelená úsporám. Tak na co ještě čekáte? Přechodem na obnovitelné zdroje energie pomůžete nejen přírodě, ale také vaší peněžence.