Dřevěné vyřezávané obrazy a hodiny jsou unikátní doplňkem interiéru

Gabrielaart.cz je web, který je unikátní už tím, že prezentuje ručně dělané předměty nejen ze dřeva, ale také například z mechu. Výrobky a dárky ze dřeva jsou sice nestárnoucí nadčasovou klasikou, ovšem originálnost produktů z e-shopu gabrielaart.cz je jedinečná. Ze všech dýchá příroda, originálnost, nadčasovost.

Dřevo působí útulně

Dřevo má jednu nespornou výhodu, hodí se takřka ke všemu. Ať už v interiéru převažuje kov, plast; dali jste přednost chladné bílé při výbavě nábytku a máte pocit, že místnosti působí neútulně, jsou dřevěné vyřezávané obrazy skvělou volbou, jak interiér učinit více útulný a vnést do místností teplo.

Kombinace obrazů a hodin

Na e-shopu gabrielaart.cz objevíte hned několik ručně vyřezávaných dřevěných obrazů. Další možností, jak interiér vyzdvihnout je kombinace dřevěných obrazů s dřevěnými nebo mechovými hodinami. Tyto možnosti využívají především hotely, penziony, kavárny a kancelářské budovy. V posledních letech se však stále častěji objevují i v běžných domácnostech.

Lidi k tomu vede touha vrátit se zpět k přírodě, ovšem ne každý se umí starat o pokojové květiny nebo mít možnost zahrady.

Dřevěné obrazy nepotřebují žádnou údržbu

Mechové a dřevěné obrazy interiér osvěží, navíc s nimi není žádná starost o údržbu. K výrobě dřevěných vyřezávaných obrazů se používají břízové, topolové nebo bukové překližky o síle 3 až 5 mm. Aby materiál neztratil svůj tvar nebo barvu, je na něj opatrně nanesen přírodní nátěr v podobě včelího vosku. Na přání zákazníka může být na obrazu pozměněn odstín dřeva.

Objevte kombinace mechových a dřevěných vyřezávaných obrazů a hodin na gabrielaart.cz. Na webu naleznete mnoho dalších tipů na dárky pro různé věkové kategorie. Darujte kousek přírody i svým blízkým.