Co koupit ženě pod stromeček?

Vánoční svátky už dávno nejsou jenom o pohodě a klidu, ale jsou taky hlavně o dárcích. Pokud ještě nenakupujete vánoční dárky, je načase udělat si výlet do nějakého z obchodních center, kde najdete dárky pro každého člena rodiny. V Praze je velice oblíbené obchodní centrum Chodov, které nyní otevřelo brány mnoha novým obchodům, v Brně se k těm nejoblíbenějším obchodním domům řadí Olympia nebo taky Galerie Vaňkovka. Samozřejmě i Ostrava se pyšní mnoha krásnými a moderními nákupními centry, například obchodní centrum Futurum nebo OC Nová Karolína.

Jenže mnohdy není problém v tom, kde máme dárky nakupovat, ale co máme koupit. Nejhůře se nakupuje ženám, proto vám přinášíme pár tipů, kterými ženám vykouzlíte úsměv na tváři.

Ženy jsou vybíravá stvoření – to ví přece naprosto každý, dokonce i samotné ženy jsou si toho vědomy. Mnoho mužů si myslí, že ženám udělá největší radost oblečení nebo spodní prádlo, ale není to tak úplně pravda. Ženy jsou skutečně vybíravé a málokdy se pánové trefí ženě do vkusu. Pokud tedy nechcete riskovat to, že se ženě dárek líbit nebude, darujte jí něco z následujícího seznamu.

• wellnes pobyt

Ženy milují odpočinek a zároveň milují, když se o ně někdo stará, když o ně někdo pečuje. Darujte jim proto wellness pobyt, a to pro dva. Může to být dárek pro vás pro oba, ale taky může žena vzít nějakou svou kamarádku, aby od vás měla chvilku pokoj (nebo abyste měli pokoj vy od ní?). Takový wellness pobyt v sobě zahrnuje většinou nějaké masáže, ale taky i kosmetické procedury, k nimž patří samozřejmě péče o nehty nebo o obličej.

• pyžamo

Většina žen patří k těm, které jsou věčně zmrzlé. Málokterá žena je skutečně otužilá. Pokud je i vaše partnerka jednou z těch, které by se během zimy v noci zakryly i třemi peřinami, darujte jí nějaké hezké pyžamo. Dneska jsou nejoblíbenější plyšová pyžama, která stoprocentně zahřejí. Velkým letošním trendem jsou i pyžamové overaly, které nejsou sice sexy, ale jsou skutečně teplé.