Jak vybrat pracovní oděv

Nakupovat určitý pracovní oděv můžete ve specializovaných obchodech, nebo i v supermarketech. Ovšem v žádném takovémto obchodě nebudete mít možnost tak velkého a rozmanitého výběru, jaký nabízí e-shop Celar.cz.

Účel pracovního oděvu

Každý pracovní oděv je specifický podle dané profese, která jej používá. Ve všech případech je hlavním posláním pracovních oděvů ochrana a prevence před možným pracovním úrazem, případně alespoň do značné míry zmírnění jeho následků. Pracovní oděv je tedy důležitým ochranným prostředkem, který je v rámci dodržování pravidel bezpečnosti práce často i předepisován. To však neznamená, že jsou pracovní oděvy určeny jen pro profesionální pracovníky.

I při nejrůznějších činnostech vykonávaných ve volném čase, by člověk měl dbát na svou bezpečnost. Ostatně statistiky pracovních úrazů svědčí o tom, že k většině z nich dochází právě při práci doma, na zahradě, v dílně nebo v garáži. Kromě funkce ochranné by každý pracovní oděv měl být maximálně pohodlný, aby člověka nijak neomezoval. Například kutilové, ale i autoopraváři, truhláři, montéři a další manuální pracovníci si velmi oblíbili pracovní oděvy montérkového stylu a zejména pracovní kalhoty s tzv. laclem jsou na prvním místě jejich zájmu.

Co nabízí e-shop Celar.cz

Ze široké škály pracovních oděvů a ochranných pomůcek vysoké kvality si vybere úplně každý bez ohledu na své zaměření, pro profesionální i amatérské účely. Pracovní oděvy i ostatní oblečení oceníte díky skvělému designu a vysoké kvalitě nejen při výkonu práce, ale i při běžném nošení. Kromě ochrany musí každý pracovní oděv splňovat také požadavky na maximální pohodlí.

V sortimentu e-shopu najdou svůj pracovní oděv nejen dělníci nejrůznějších povolání, ale i zdravotníci, kuchaři, myslivci či zaměstnanci v dopravě. Všechny prodávané oděvy jsou precizně zpracované, což platí nejen o oblečení, ale i pro doplňky, jako jsou pracovní boty, rukavice, kšiltovky nebo funkční prádlo. E-shop Celar se zabývá nejen prodejem, ale také šitím pracovních oděvů. Firmy si proto mohou objednat ušití specifických oděvů včetně našití loga.