Textilní haly

Pokud patříte mezi podnikatele, zcela určitě jste někdy museli řešit problematiku zastřešování vašich aktivit. Dnes máte jako podnikatel velké množství řešení tohoto problému, ovšem většina z nich je finančně velice náročná a představuje pro vaši firmu jen další zbytečné zatížení. Slovo zbytečné používáme cíleně, protože známe ekonomicky velmi výhodné řešení.

Tímto řešením jsou textilní haly, které jsou vhodné zejména pro podnikatele v zemědělském a skladovacím sektoru. Textilní hala je velice jednoduchým, úsporným, efektivním a rychlým řešením, jak zastřešit své podnikání. Své využití nalezne například jako jízdárna, sklad, hangár, stáj pro hospodářská zvířata, a mnoho dalšího.

301

Haly lze velmi jednoduše a rychle postavit na jakémkoliv rovném povrchu a terénu, a není problém je napojit na již stojící budovy jakéhokoliv typu. Textilie, které tvoří povrch haly, jsou vysoce odolné. Jsou totiž zhotoveny z nánosové PES tkaniny, která je normovaná v kategorii těžko hořlavých stavebních materiálů. Tento materiál má mimořádnou životnost a lze u něj vybírat ze široké škály barev a vzorů. Textilní hala může také nést váš osobní vzor, logo, prostě jakýkoliv libovolný potisk.

Velkou výhodou haly je i jednoduchá a lehká konstrukce, která je tvořena ze systému ocelových příhradových rámů. Ty jsou vzájemně propojeny fixačními ztužidly, díky čemuž je hala velmi jednoduše demontovatelná. Lze je tak jednoduše upravovat, variabilně kombinovat a to i s již stojícími budovami, nebo je prostě jen přemísti na jiné místo.

611

Zcela jistě nepřehlédnutelnou výhodou jsou také téměř nulové nároky na údržbu celé haly. Díky kvalitnímu zpracování, odolným materiálům, a vhodnému výběru, budou textilní haly, které si vyberete doslova nesmrtelné. Tak neváhejte a jděte tou nejrozumnější cestou, která ušetří váš čas i peněženku.