Jak uspořit za elektřinu

Náklady na energie neustále rostou a tak se každý snaží šetřit. Nehledě na to, zda se jedná o výrobní či obchodní společnosti nebo o běžné domácnosti. Úspora za elekřinu je proto častým tématem zajímajícím širokou veřejnost.

K úspoře nákladů na elektřinu vede několik cest. Nejvíce se nabízí metoda omezování spotřeby, což ovšem vede ke zhoršení komfortu. Efektivnější variantou je hledání dodavatele elektřiny, který nabízí nejlepší cenové i jiné podmínky. K vyhledávání můžete využít odborných služeb, které nabízí internetový portál SvitimeStejne.cz. S jeho pomocí můžete výrazně ušetřit za energie, neboť i když se specializuje zejména na výrobní firmy, dokáže pomoci ušetřit i běžným domácnostem.

Jak portál pracuje

Na trhu dnes funguje celá řada podobných poskytovatelů, kteří se zaměřují na úspory energií. Ovšem na rozdíl od nich nepracuje portál SvitimeStejne.cz s veřejně dostupnými nabídkami a jejich porovnáváním, nýbrž poptává celý balík hromadné poptávky u vybraných dodavatelů energií. Zákazník tak má k dispozici ucelený přehled a může si vybrat dodavatele, který mu nejlépe vyhovuje. Výhodou využití služeb portálu SvitimeStejne.cz je, že se nemusíte starat o administrativní úkony spojené se změnou dodavatele. Portál pro zákazníka zajistí veškerou administrativu, to znamená od vypovězení stávající smlouvy až po uzavření nového vztahu.

Uspořit mohou domácnosti, živnostníci i velké společnosti

Živnostníci ani domácnosti se nemusí obávat zhoršení kvality dodávky energií v souvislosti se změnou distribuční sazby nebo dodavatele. Díky dokonalému přehledu o dodavatelích a jejich sazbách vám portál může uspořit ročně i několik tisíc korun. Velkých úspor mohou dosáhnout i velké společnosti a korporace, neboť jim portál pomůže vybrat nejvýhodnější sazby a dodavatele, a to i v případě, že již v minulosti takovouto změnu provedly. Navíc mohou společnosti využít audit, který je proveden ve spolupráci se zkušeným technikem a jehož výsledkem může být provedení dalších technických opatření vedoucích k úspoře elektřiny v řádech desítek tisíc korun ročně.

Jak se kontaktovat

Obchodníci portálu SvitimeStejne.cz působí v terénu, kde si domlouvají schůzky se zájemci aktivně sami. Objednat si schůzku můžete prostřednictvím portálu a organizování schůzky pak probíhá zpravidla přes asistenty této služby. Na portálu si ovšem může každý také přečíst informace o tom, jak úsporně svítit, vytápět nebo zateplit dům.