HAAS+SOHN Rukov – česká jednička na vytápění

Představujeme vám tradičního českého výrobce kamen a krbů firmu HAAS+SOHN Rukov, s.r.o., která se zabývá výrobou kvalitních topidel pro každého již od roku 1995. Hlavním zaměřením je výroba krbových kamen, krbových kamen s výměníkem, krbových vložek a nově i krbových sestav a peletových kamen, která se stále více dostávají do povědomí české veřejnosti.

Firma HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. si zakládá na použití nejmodernějších technologií a výrobních zařízení při výrobě. Zajišťují tak vysokou kvalitu výrobků při udržení příznivé ceny pro koncového zákazníka. Krby i kamna HAAS+SOHN Rukov jsou vyráběny tak, aby splňovaly veškeré požadavky na moderní topidlo, na vývoji a modernizaci se neustále podílí přední české a zahraniční designerské firmy. Ve firmě HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. si jsou totiž dobře vědomi, že prodávají nejen kvalitní vlastnosti, ale samozřejmě také designový vzhled. Krbové vložky a kamna HAAS+SOHN Rukovjsou proto velmi vyhledávaná díky unikátnímu designovému řešení, které z nich dělá příjemný a dekorativní doplněk interiéru.

Stále častěji se kamna nebo krbové vložky využívají nejen na chalupách, ale také v rodinných domech, které chtějí být tepelně nezávislí na okolí. Speciální skupinou výrobků jsou krbová kamna a krbové vložky s tepelným výměníkem. Standardně se dnes vyrábí modely s přípravou pro vychlazovací smyčku, což je systém zabezpečení před přetopením v případě výpadku elektrického proudu. Chtěli byste i vy šetřit na vytápění a poznat kouzelnou atmosféru vytápění tuhými palivy? Vyzkoušejte krbová kamna nebo krbovou vložku HAAS+SOHN Rukov a už nikdy nebudete chtít topit plynem.