Jak docílit správného sladění interiéru?

Když stavíme nebo rekonstruujeme, velmi často chceme, aby náš domov vypadal na první pohled dokonale. Nejenom nové, moderní a originální kousky nábytku jsou těmi, se kterými nešlápneme vedle. Stejně tak nezapomínejme také na to, že roli hraje i celkové sladění. Jak ho docílit? Na několik tipů se společně podíváme.

UNGO KOMPLETYTím prvním je rozhodně snaha o nákup takových sestav, které patří do jedné kolekce. Mohou to být například kompletní obývací stěny, které patří do jedné designové edice. Tím je základ celkového sladění dán. A to ať už se jedná například o:

  • Stolek pod televizi
  • Skříňky a police
  • Komody a další součásti sestavy

Myslete na sladění s podlahou a stěnami

Co udělat, aby spolu ladily jednotlivé kusy nábytku, to již víme. Nyní se podívejme také na to, jak sladit daný typ i s ostatními součástmi bytu. Roli často hraje podlaha. Zde je dobré myslet na výraznější kontrast, ale i podobný materiál. Stejné je to i v případě stěn. Podobný barevný nádech by měl být samozřejmý, ale rozhodně by nemělo jít o stejný odstín. Dnes není problém konkrétní sestavu pořídit i v různých odstínech. Nabízíme nábytek BRW, který vás o tom může celkem snadno a také celkem jednoduše přesvědčit. Stačí si vybrat, jaké řešení by pro vás a pro vaše potřeby bylo skutečně tím pravým. Na co se následně můžete spolehnout, to je kvalita.

Doplňky interiér zvýrazní

88919Co máme na mysli? Hlavně dekorační předměty, které umí nejenom upoutat pozornost, ale celkově sladěný prostor také ozvláštnit, díky čemuž lépe vystoupí s celkové nudy. Mohou to být různé volně stojící dekorace, prvky na policích, nebo designové lampy. Zapomínat nesmíme ale ani na naše stěny. Zde pomůže správný obraz. Ten ideální vybíráme podle motivu, velikosti, ale i rámu. Neváhejte a vyberte si obrazy online, jelikož právě to je skvělá možnost, jak vybírat z obrovského množství motivů a rámů, které žádná klasická galerie nenabídne.