Vířivky do interiéru i exteriéru

Odpočívat a relaxovat po celodenním namáhavém shonu lze různým způsobem a každý to řeší po svém. Ovšem nejlépe se zregenerujete ve vířivce. Nemusíte chodit na žádného wellnes studia, neboť si tento luxus můžete dopřávat každý den v pohodlí svého domova.

Stačí si pořídit vířivku, která poskytuje úžasnou relaxaci a příjemný odpočinek. Zároveň uděláte i něco užitečného pro své tělo, neboť vířivky mají blahodárný účinek i na lidské zdraví. Tento způsob koupele vás nejen osvěží, ale také namasíruje a uvolní napjaté svalstvo. Vířením teplé vody celé tělo zvláční, což napomáhá například při bolestech zad, ale i při jiných zdravotních potížích. Pomocí vířivky se můžete každý den osvěžit na těle i na duchu a budete se cítit uvolnění a příjemně naladění.

lukaskralphoto_4--mm800x600

Vířivky Villeroy & Boch

Jedná se o jedinečné výrobky, které jsou zárukou naprosté kvality a preciznosti. Německá společnost Villeroy & Boch patří se svou produkcí ke špičce mezi výrobci vířivek a saun v celosvětovém měřítku. Její vířivky do interiéru i exteriéru poznáte na první pohled díky preciznímu provedení a luxusnímu vzhledu budícímu dojem nadčasovosti. Vířivky Villeroy & Boch vynikají rovněž jedinečnou technologií JetPak™, jejíž princip spočívá v odnímatelných hydromasážních tryskách.

virivka_pro_5osob_01--mm800x600

Jak si vybrat vířivku

Pro laika není jednoduché si vybrat vířivku vyhovující jeho konkrétním specifickým potřebám. Vířivky se dělí podle svého umístění a používání na interní a externí. To znamená, že vířivku značky Villeroy & Boch si můžete umístit do své koupelny, na terasu nebo na zahradu.

privatni_wellness_praha_03--mm800x600

Komerční vířivky

Společnost Villeroy & Boch vyrábí vířivky nejen pro soukromé účely, ale rovněž komerční vířivky, které lze používat ve wellness studiích, v hotelech, penzionech a podobných veřejných provozech. Vynikají skvělou technologií uzpůsobenou na vysokou zátěž. Samozřejmostí těchto produktů je splnění veškerých platných norem na provoz, čistotu vody a přísné hygienické požadavky. Komerční vířivky mají většinou odlišnou technologii ve srovnání s vířivkami pro domácí účely. K nejlepším v této kategorii patří italské výrobky, které jsou nabízeny v nejrůznějších rozměrech až pro sedm osob. Tyto vířivky jsou vhodné i pro domácí používání, což oceníte při pořádání párty s přáteli a podobných příležitostech.