Jak bydlet ve vlastním bez hypotéky? Řešením může být chytrý nájem.

Stále více z nás si přeje bydlet ve vlastním. Ti, kteří od malička vyrůstali v domečku si už jinou formu bydlení nedokáží představit a jejich vize o vlastním bydlení má tak jasné obrysy. Oproti tomu ti, kteří neznají nic jiného než ruch velkoměsta, budou po vylétnutí z hnízda vyhledávat opět bydlení v městském stylu.

Ať už se jedná o pořízení si domku či bytu, jsou k tomu zapotřebí nemalé finanční prostředky. Někdo má své vlastní finanční zdroje, někomu pomůžou rodiče a v neposlední řadě můžete využít možnost financování v podobě hypotečního úvěru.

Přísné podmínky hypotéky

Podmínky pro poskytnutí hypotéky jsou nyní velmi přísné a stává se, že na ni jen tak někdo nedosáhne. Co se dá dělat v momentu, kdy banka Vaši žádost neschválí, vzdáte se svého snu o vlastním bydlení? Můžete se spokojit s pouhým pronájmem nemovitosti, kde budete každý měsíc platit za něco, co nikdy nebudete vlastnit. Pokud se s touto představou nedokážete ztotožnit, můžete využít variantu vlastního bydlení formou chytrého nájmu.

Jak to funguje?

Je to jednoduché, stejně jako u obyčejného pronájmu budete platit nájemné, které je zpravidla ještě nižší než klasický nájem. Jakmile bude nemovitost splacena, bude na Vás automaticky přepsána.

Vysněnou nemovitost si můžete vybrat z dostupné nabídky MMGFG.cz nebo i mimo ni, záleží na Vás. Následně se domluvíte na všech formalitách a obě strany mezi s sebou uzavřou standartní nájemní smlouvu, která bude doplněna o smlouvu o smlouvě budoucí kupní.

Jaké jsou výhody a garance?

Máte za sebou exekuce, nacházíte se v insolvenci nebo jste evidováni v registru dlužníků? Nemusíte se nijak strachovat. Pro chytrý nájem je hlavní prioritou hradit své splátky včas. To je hlavní výhoda oproti hypotečnímu úvěru, který vždy zkoumá finanční minulost. Samotná výše splátek bude vypočítána dle finančních možností klientů, to samé se týká i doby splácení.

Družstvo MMGFG.cz garantuje výši splátek po celou dobu závazku. V případě jakýkoliv volných finančních prostředků, lze využít i možnost předčasného splacení nemovitosti, a to bez jakékoliv sankce.

Jaká bude vaše měsíční splátka můžete snadno zjistit na webu MMGFG.cz.