Český výrobce kvalitního nábytku MyStarDesign

Chtěli byste mít v interiéru stylový nábytek, který se stane ozdobou každé místnosti a zároveň bude skutečně kvalitní? Možná máte denně plnou schránku nabídek velkých prodejců zahraničního nábytku, který vydrží jen krátce, protože je jeho kvalita nevalná. Zapomeňte na zahraniční produkty a raději se zaměřte na český nábytek od tuzemského výrobce MyStarDesign.

Nadčasový nábytek, který pozvedne vzhled interiéru

Nábytek firmy je konstruován tak, aby snoubil nadčasový design a praktické využití. Výrobce nikoho nekopíruje, naopak má své vlastní vzorníky materiálů a vše je tvořeno s ohledem na kvalitu a přírodu. Pro výrobu jsou využity laminované desky bez recyklátů a se sníženým obsahem formaldehydu. U výroby se dbá na důkladnou kontrolu jakosti a pro lepení se využívá PUR lepidlo, se kterým jsou všechny spoje odolné vůči vodě. O jaký nábytek máte zájem? Nabízí se vám nábytek pro obývací pokoj, jídelnu, ložnici i předsíň. Dokonce můžete vybírat i doplňky a osvětlení. Online nabídku naleznete na Mystardesign.cz. Veškerý nábytek je detailně nafocený i popsaný, abyste měli přesnou představu, jak vypadá a uměli si ho představit ve vašem interiéru.

Když chcete více než jen nábytek

Nábytek v interiéru se stane součástí vašeho života, bude desítky let sloužit k vašim potřebám a je vhodné ho nevybírat bez rozvahy. Vybírejte vždy tam, kde vám nabídnou nábytek, který udělá vaše prostory atraktivní. Zajisté se vy sami budete v takových prostorech cítit lépe. Český výrobce kvalitního nábytku MyStarDesign není na trhu žádným nováčkem, je to značka české rodinné firmy Dřevomateriál s.r.o. s 20letou tradicí.

Shlédněte showroom

Chcete vidět nábytek od této firmy na vlastní oči? Stačí navštívit showroom v Žamberku, kde jsou vystavené jednotlivé kusy nábytku a také jsou zde postavené různé ukázkové pokoje. Pokud budete mít zájem o kuchyni, firma vám ji sestaví na míru v 3D plánovači. Pracovníci firmy jsou velmi ochotní a rádi vás seznámí se všemi podrobnostmi a odpoví na všechny vaše dotazy. Zjistěte více informací na webu firmy.