GPS zabezpečení od Rex.eu

Pokud si člověk hodlá pořídit jakékoliv zabezpečovací zařízení, musí zpravidla navštívit některou specializovanou prodejnu, kde si může koupit pouze jedno určité. V tomto směru je velkou výjimkou společnost Rex.eu, která ve svém obchodě nabízí zákazníkům pestrý výběr nejrůznějších GPS zabezpečení prakticky pod jednou střechou.

Jak vám může Rex.eu pomoci?

V obchodě Rex.eu si můžete vybrat zabezpečení prakticky všeho, na čem vám záleží. To znamená jak nemovité věci, tak automobily, motocykly nebo i bicykly. Vedle zabezpečení zde najdete i GPS lokalizaci, kterou využijete při sledování pohybu zaměstnanců, starších osob nebo dětí. Všechna tato zařízení jsou naprosto spolehlivá a k dostání jsou jednoduše v jednom prostředí. Cílem pracovníků Rex.eu není prodat zákazníkovi nějaké zařízení, tak jak to dělá řada obchodů se zabezpečovací technikou, ale usnadnit a zjednodušit mu život. Svůj majetek budou mít totiž zabezpečený, nebo mohou pomocí GPS zabezpečení sledovat své malé děti nebo prarodiče.

Zabezpečení nemovitostí

Ochránit svůj dům nebo byt před zloději lze různými způsoby, od hlídacího psa, přes různé alarmy, kamerové systém až po fotopasti. Skvělou a spolehlivou ochranou je systém REXhome, který chytře propojuje funkce domovního alarmu a domácí automatizace. Ochrání váš majetek nejen před zloději, také vás upozorní na únik plynu, požár nebo záplavu. Jeho další funkcí je ovládaní garážových vrat, regulace topení na dálku a další.

Další výhody systémů REXhome

Na rozdíl od zastaralých elektronických zabezpečovacích systémů obsahuje REXhome prvky s obrazovou verifikací. To znamená, že detektor pošle v případě narušení sledovaného prostoru sérii fotografií zloděje na váš email nebo chytrý mobilní telefon. Instalace systému je velmi jednoduchá a nejsou potřeba žádné kabely.

GPS zabezpečení kola

Se stoupajícím zájmem o cykloturistiku, roste i počet krádeží kol. Chcete-li mít své kolo řádně zabezpečené, pořiďte si REXbike, který kromě zabezpečení kola dokáže také přivolat pomoc cyklistovi v případě nehody (bike eCall). Výborný je také GPS lokátor na kolo, kterým si můžete kdykoliv zobrazit svou aktuální polohu nebo historii jízdy.