Pro stavebniny jezdíte osobně? Nechte si je dovézt až pod nos

O Češích se tvrdí, že jsou národem domácích kutilů. Mohlo by se zdát, že v současném nouzovém stavu, kdy je na prodejnách dočasně přerušen maloobchodní prodej, nemají možnost si koupit různé stavebniny, sádrokarton, střechy a stříšky, izolace či jiný materiál. Svou činnost na stavbě či při rekonstrukci domu, bytu nebo na zahradě ovšem nemusí přerušovat. Nakoupit potřebný materiál jim umožňuje internetový obchod Baushop.cz, který nabízí kvalitní materiál šetrný k přírodě a za přijatelné ceny. Baushop je obchod se stavebninami, který vám vybrané zboží doveze domů maximálně do 4 pracovních dnů, nebo si ho můžete vyzvednou do 30 min. od objednání na některé z 20 poboček.

Nabídka Baushopu

  • Sádrokarton – sádrokartonové desky jsou jedním ze základních prvků různých interiérových konstrukcí, příček, stropů či podhledů. Jejich výhodou je realizace způsobem suché výstavby. Někdy se tyto desky označují jako SDK desky. Velkou předností je jejich výborná tepelná a zvuková izolace, hygienická nezávadnost a nehořlavost. Sádrokarton je vhodný pro koupelny, podkrovní místnosti a jiné interiéry.
  • Fasáda – dobře provedená a zateplená fasáda šetří provozní náklady majiteli domu, neboť má výbornou tepelnou, ale i zvukovou izolaci. Na výběr jsou dva základní druhy materiálu v podobě desek. Prvním je fasádní pěnový polystyren, nebo soklový extrudovaný polystyren. Druhým je minerální vata vyrobená ze směsi kameniva a oproti polystyrenu má lepší tepelný odpor, umožňuje prostupnost vodních par.
  • Dřevo – bez tohoto přírodního materiálu se neobejde žádná stavba či rekonstrukce domu či bytu. Rovněž zahrada u domu může být vybavena výrobky ze dřeva, ať už je to zahradní nábytek, dětské koutky, altány, pergoly či jiné doplňky.
  • OSB desky – tento populární materiál slouží jak v interiéru, tak na zahradě. V bytě může být OSB deska součástí podlahy či stěn například v podkrovní místnosti, na zahradě je vhodná k zastřešení různých zahradních stavebnin.
  • Nopová fólie – jedná se o skvělý izolační materiál, který zadržuje vodu i radon. K dostání je v černé barvě a pro vnitřní použití můžete zvolit módní bílou.