Elegantně oblečený muž sklízí u žen ovace

Každá žena si zamiluje moderně oblečeného muže. Správný muž je i dnes oblečen jako gentleman. Jak se to pozná? Úplně jednoduše, umí se oblékat a k tomu je navíc vybaven i notnou dávkou slušného vychování. Muži, kteří na sobě mají sako, košili nebo vestu a úzké kalhoty, se k vám z drtivé většiny budou chovat na úrovni a galantně. Oni totiž vědí, čím si ženu získají. Pokud si má žena muže všimnout, tak raději tím, že na sebe upozorní luxusním oblečením, než „pliváním“ kolem sebe či cigaretou u úst.

Dnešní módě v mužských šatnících hraje roli kvalita materiálu

Novým materiálem, který muže jistě okouzlí by mohla být viskóza. Jedná se o celulózové vlákno, zjednodušeně se nazývá „umělé hedvábí“. Módní košile tak budou splňovat přesně ta kritéria, jenž muž hledá. Nepravé hedvábí je pevnější, než to klasické a příjemně se nosí. Je totiž savé, měkké, splývavé, navíc i s chladivým efektem. Pokud si tedy muž oblékne tuto košili, bude za každých okolností králem svého stylu. Dalším velmi zajímavým materiálem, který se používá na výrobu sak je acetát, taktéž souvisí s celulózou. Elegantní saka získají díky tomuto složení i nádherný lesk. Kdo tedy touží po trendy oblečení a slim-fit střizích, rozhodně se trefil.

Pro rebely, kteří chtějí vypadat i v saku roztomile

Poslední dobou se v módě rozvíjí ještě jeden styl, je tomu elegantnímu hodně identický. Je však protkán i špetkou odvahy a drzosti. Vtipná pánská trička s potiskem jsou dokonalým zpestřením také do saka. Uvidíte sami, že lze skloubit sportovní střihy s těmi decentnějšímu. Nikdo si tak nepřijde zkrátka a každý si vybere. Skloubením ležérní módy dostává tento styl úplně jiný rozměr. Objevte ho a získejte srdce ženy, která se touží setkat s romantikem i mužem, který jí dokáže vyznat lásku pugétem růží.

tricko-hot-lannister