Dodáme Vám regál pro firmu i domácnost!

Vlastníte sklad a nevíte si dát rady, jak v něm efektivně rozmístit zboží? Ukládat věci na palety Vám postupem času zabere všechno místo, které máte. Řešením jsou samozřejmě různé mezipatra, ale co takhle využít i prostory stěn? Policové regály SUPER 123 můžete využít a umístit prakticky kamkoliv! Jsou elegantní a zazáří v každém moderním interiéru. Využijete s nimi maximum úložných možností Vašich prostor.

2

Jaké jsou hlavní výhody regálů SUPER 123?

1. Variabilnost: snadno a rychle z nich složíte regálové sestavy ve skladu, v prodejně, či v dílen, nebo Vaší knihovny v obývacím pokoji.

2. Montáž a údržba: pokud budete regály využívat ve standardních podmínkách jsou prakticky nezničitelné a nepoškoditelné. Montáž nevyžaduje odbornou pomoc, ani speciální nástroje. Manuál Vám přibalíme.

3. Návrhář regálů on-line: pouze pro Vás, dostupný několika klik -mi. Každý z nás chce mít doma něco, na čem se sám podílel. Vytvořte si s naším on-line návrhářům svou regálovou sestavu přesně na míru z pohodlí domova.

4. Životnost: regálové systémy SUPER 123 jsou vysoce odolné vůči silným mechanickým nárazům. AK regály nepřetěžuje, v každodenních podmínkách si je můžete užívat velmi dlouho (navždy).

Jak využít regály SUPER 123?

Všechny naše regály splňují přísné bezpečnostní normy a dovezeme Vám jejich kamkoliv na Slovensku (také v České republice). Pokud si myslíte, že právě Vy nejste slovo vzatý odborník na regály, poradíme Vám. Poskytujeme poradenství, možnost prohlídek, oprav, či instalace regálů sestav.

Pro více informací klikněte ZDE.