Chystáte rekonstrukci domu či bytu?

Již se vám nelíbí váš zašlý interiér a chcete váš domov obměnit? Toužíte po nové kuchyni, koupelně či například po garáži na svém pozemku? Mnoho lidí se pustí do rekonstrukce svépomocí a často toho litují. Pokud nepatříte mezi zručné řemeslníky nebo kutily, zkuste nejprve poptat mezi známými a příbuznými na kvalitní řemeslníky, kterým svou přestavbu svěříte. Hodně lidí však takové známé nemá a nastane čas, kdy se musíte po nich začít shánět. Zadáte do vyhledávače vybraný řemeslný obor, ať už je to zedník, instalatér nebo pokrývač a složitě kontaktujete jednu firmu po druhé. Ovšem jde to i snadněji a rychleji.

Poptejte se

Na poptávkovém portálu trhpopotavek.cz můžete zadat poptávku zdarma. Vyplníte jednoduchý poptávkový formulář ve kterém zadáte přesný typ práce, který sháníte, lokalitu a váš email. Všichni zaregistrovaní řemeslníci, kteří odpovídají vašim požadavkům, dostanou vaši poptávku a na vámi zadaný email odešlou svou nabídku práce. Další konverzace a domluva již probíhá přímo s řemeslníkem či zástupcem řemeslné firmy. Pokud vás nabídka firmy zaujme, může začít vaše spolupráce. Nemusíte nikde složitě překlikávat na webové stránky jednotlivých firem. Na email vám přijdou pouze nabídky přesně podle vašich požadavků a vy můžete vybírat jen podle ceny, sympatií nebo recenzí.

Zviditelněte svou řemeslnou firmu

Pracujete jako OSVČ nebo máte řemeslnou společnost? Zaregistrujte svou firmu na poptávkovém portálu trhpotavek.cz a zakázky jistě na sebe nenechají dlouho čekat. Specifikujte, co nejpřesněji v jakém odvětví práci vykonáváte a v jaké lokalitě, popřípadně, jak daleko jste ochotni dojet. Na váš pracovní email vám budou chodit poptávky od případných klientů či zákazníků, kterým pošlete konkrétní nabídku. Další spolupráce již záleží jen na vaši dohodě.