Nestíháte úklid své domácnosti?

Žijeme v hektické době, kdy máme stále více povinností a na mnohé pracovníky jsou kladeny stále větší nároky. Kvůli práci či koníčkům nestíháte úklid své domácnosti a pokud se na něj vrhnete je to na úkor času stráveného s rodinou, což jen přináší zbytečné konflikty a výčitky. Nemáte na úklid čas nebo se vám prostě jen nechce? Společnost Čas pro vás přesně vystihuje její název, vše za vás uklidí a vytvoří vám tak čas jen pro vás, který můžete strávit se svými blízkými, kteří to jistě ocení.

Pravidelný nebo jeden velký úklid?

Společnost Čas pro vás nabízí úklid domácností Kolín a ve středočeském kraji. Přijedou k vám, pokud potřebujete pouze sezónní generální úklid – jarní nebo předvánoční. Na webových stránkách casprovas.cz si také můžete domluvit pravidelný úklid v časových intervalech, které si sami zvolíte. Rozhodnutí je zcela na vás. Při standardní objednávce pracovníci vyluxují a vytřou podlahu, setřou prach i na těžko přístupných místech, otřou skříně a komody, umyjí kuchyň, celou koupelnu a toaletu, zalijí květiny, umyjí okna. Na základě vašich přání mohou také vyprat a vyžehlit. Společnost dále nabízí hloubkové čistění čalouněného nábytku a koberců. Můžete se domluvit i na dalších individuálních požadavcích. Po jejich odjezdu zůstane jen čistá a voňavá domácnost.

Potřebujete pravidelný úklid své firmy?

Založili jste společnost, která se rozrůstá a potřebujete zajistit její pravidelný úklid? Jedním ze způsobu je podat si inzeráty, vypsat výběrové řízení a začít se po nějaké uklizečce shánět. Ovšem mnohem jednodušší možností pro vás je najmutí spolehlivé úklidové firmy, jakou je Čas pro vás. Úklid firem Kolín může probíhat jednorázově, například před audity nebo po večírcích, nebo pravidelně standardním úklidem. Firma je ochotná se domluvit i na neobvyklých požadavcích.