Bytové doplňky oživí každý interiér

Vkusně zvolené bytové doplňky zútulní každý interiér. Kromě toho vkusně zvolená dekorace velmi jednoduchým způsobem změní celkový vzhled interiéru.

Pokud však mají dekorace plnit svůj účel a zároveň designově ladit s místností, do níž jsou pořizovány, je třeba jejich výběru věnovat trochu času.

Hledáte změnu, neboť se vám vaše bydlení okoukalo, ale nechcete podnikat žádné velké přestavby, či vám chybí dostatek financí? Pak jsou bytové doplňky pro vás tou správnou volbou. Neboť v jejich případě stačí jen velmi málo a vaše domácnost prokoukne. Nechte se inspirovat našimi tipy.

Bytové doplňky do obývacího pokoje

Bytové doplňky pro obývací pokoj se pořizují asi nejsnadněji. Obývací pokoj bývá velmi často využíván a to nejen jako místo pro odpočinek, či sledování televize, ale slouží jako místo určené pro posezení s návštěvou, částečně může sloužit i jako pracovna. Díky těmto způsobům využití lze do obývacího pokoje pořídit celou řadu doplňků v netradičním designu. Mohou to být různé druhy lamp či lampiček, stojacích či takových, které se připevňují na zeď. Mezi velmi oblíbené doplňky patří i taburety. Pokud si vyberete vhodný kousek, může sloužit nejen jako dekorace, ale jako místo na sezení či ukládání drobností, které se v obývacím pokoji vždy objevují. Jsou to různá prostírání, noviny a časopisy nebo televizní deky. Velmi často se do obývacího pokoje pořizují i obrazy a v současné době velmi oblíbené fotoobrazy, které nám připomínají příjemně strávené chvíle.

Doplňky do koupelny

I do koupelny se dá pořídit celá řada zajímavých doplňků. Do koupelny většina z nás vybírá doplňky, které jsou především praktické, ale nikde není řečeno, že by zároveň nemohly být i designové.

Mezi nejčastější doplňky patří držáky a stojany na ručníky, koše na prádlo, kelímky na mýdlo či zubní kartáčky nebo koupelnové předložky. Zkuste vše sladit do podobných tónů a díky tomu se i v koupelně budete cítit příjemně.