Zásady, jak vybrat dětskou postel pro holčičku a kluka

Dobrý spánek je pro naše tělo velmi důležitý. Aby vaše děti dobře spaly, je potřeba jim pořídit kvalitní postel. Během života dětí kupujete postelí hned několik. Nejprve je to dětská postýlka, pak postel pro děti a nakonec postel pro studenty.

Jak vybrat postel pro dívku?

Ideální dětská postel pro dívku musí mít vhodné rozměry. Samozřejmostí je kvalitní a pohodlná matrace. Dobrý spánek podpoří i příjemné ložní prádlo. Děvčata mají ráda růžovou barvu. Ložní prádlo tedy může být v tomto barevném provedení. Pro malé holčičky můžete vybírat i motivy z pohádek o princeznách nebo vílách. Příjemné prostředí navodí postel s nebesy.

Jak vybrat dětskou postel pro kluka?

Jak vybrat dětskou postel pro kluka? I kluci potřebují nejen kvalitní postel, ale i matraci. Také rozměry hrají důležitou roli. Co se ložního prádla týká, tady převládají barvy modrá a zelená. Z motivů hrají prim stateční pohádkoví hrdinové. Pohodovou atmosféru navodí postel připomínající domeček.

Na koho se obrátit?

Kvalitní dětské postele nabízí AMI nábytek. Velmi oblíbenou variantou z nabídky e-shopu jsou právě postele připomínající domeček. Vybrat si můžete modely ve snížené variantě. Menší děti se tak do postele dostanou velmi snadno a nebudou potřebovat vaši pomoc. Pro starší děti je pak určená varianta vyvýšená, která je opatřená bočnicemi. Výhodou tohoto modelu je úložný prostor umístěný pod konstrukcí. Tam si děti mohou ukládat hračky.

Postele z nabídky e-shopu se vyrábějí ze zdravotně nezávadného masivu. Konstrukce jsou stabilní, nepotřebují žádnou speciální údržbu a jsou vhodné i pro děti alergické. Pro povrchovou úpravu se využívají nátěrové laky, které mají atest Národního ústavu hygieny. U nich není problém s kontaktem s citlivou dětskou pokožkou.

Díky vlastní výrobě může společnost pružně reagovat na technologické pokroky a nabízí tak postele, které splňují vysoké požadavky jak na kvalitu, tak i bezpečnost. Design je samozřejmostí. Součástí každé postele je i rošt, který zásadním způsobem ovlivňuje kvalitu spánku a zdravý vývoj každého dítěte. Máte-li zájem, můžete získat i doporučení vhodné matrace pro každý typ postele. Také její výrobu si společnost zajišťuje sama.