Bydlíme v Plzni

V žebříčku srovnání realitních kanceláří by s přehledem vyhráli regionální realitky, které sice spravují menší plochu, ale zato kvalitně. Služby spojené s jejich servisem jsou mnohdy až obdivuhodné. Znát region každým coulem je k nezaplacení.

Dnes jsme si vzali na paškál realitní společnost PUBEC s.r.o., která je považována za nejlepší realitní kancelář pro plzeňský kraj. O kvalitě rozhodlo několik zásadních faktorů, které se berou v potaz. Hned tím prvním jsou samotné nemovitosti. Obsáhnout největší možný počet činžovních domů, obchodních prostorů, pozemků, chat, chalup, výrobních hal aj., tak to je obdivuhodné.

Nabídka jde ruku v ruce s cenami. Mnoho lidí se na realitní kanceláře bojí obracet, protože vědí, že je tam i nějaký poplatek za služby makléře. Zde je ovšem poplatek o minimální částce, za kterou klient dostane perfektní zpětnou vazbu, která bude zahrnovat vyhledávání nemovitostí podle přání, zprostředkování, zajištění smlouvy, profesionální poradenství a také servis. Byty Plzeň i pozemky Plzeň jsou tak dostupné za velmi příjemné ceny.

Dalším důležitým faktorem je přehlednost, internetové stránky nabízí kompletní přehled nemovitostí, které jsou velmi přehledně roztříděny takovým způsobem, aby si v nich každý snadno a rychle dohledal co potřebuje. Dále se klientům nabízí profi poradna, porovnávání nemovitostí a možnost okamžitého kontaktování. Nemusíte tedy čekat dlouhé dny, než se vám makléři ozvou, reality v Plzni fungují rychle a spolehlivě, jelikož sama dobře ví, že spokojený klienti se vždy rádi vracejí.