Bazar aut i nemovitostí

Chcete-li cokoliv prodat nebo naopak koupit, můžete k tomu využít některé z inzertních služeb. Nemovitosti se obvykle prodávají i hledají prostřednictvím realitních kanceláří. Motorová vozidla, ať už automobily či motocykly lze zase prodat i pořídit v autobazarech. Taky se můžete pokusit prodat své auto nebo i nemovitost takříkajíc svépomocí, když si necháte otisknout inzerát v tisku nebo jej umístíte na vyhrazenou plochu na veřejnosti. Ovšem převratnou novinkou je internetový server ProdejHNED, kde můžete jak prodávat tak hledat cokoliv ke koupi zcela zadarmo.

O jaké kategorie se jedná?

Veškeré inzeráty umisťované na stránkách serveru ProdejHNED jsou přehledně uspořádány do jednotlivých kategorií. Můžete se tak zaměřit pouze na to, co hledáte. Například je zde kategorie oblečení, sportovní potřeby, elektrotechnika, ale především nemovitosti a auta. Pro urychlení si můžete v jednotlivých kategoriích své hledání zúžit podle parametrů či vlastností toho, co hledáte. Tak například u bot si zadáte velikost, kterou potřebujete, u bytu zase jeho polohu v domě, počet místností, podlahovou plochu apd. U bytu, domu, chaty či pozemku či jiné reality si můžete také zadat, zda máte zájem buď o prodej nebo o pronájem.

Další výhody serveru ProdejHNED

Jeho stránky jsou k dispozici zdarma všem, kteří hledají nemovitost, auto či jinou věc a samozřejmě i těm, kteří chtějí něco prodat. Je to skvělá možnost, prodat něco, co již nepotřebují, ale může to využít někdo jiný. Prodávající se věci, kterou již nemůže využít elegantně zbaví a někomu jinému může být ještě k užitku. Předností serveru ProdejHNED je, že si můžete nechat zaslat avízo s výsledkem svého hledání na svou e-mailovou adresu. Získáte tak informaci o úspěšnosti svého inzerátu. Aktuálně je na tomto inzertním serveru umístěno přes pět tisíc inzerátů a denně jej navštíví 40 tisíc zájemců, což svědčí o mimořádné oblibě této inzertní formy. Ne nadarmo se server ProdejHNED po prvních 4 měsících svého fungování stal 4. největším inzertním serverem v ČR. Vedle realit je největší zájem o bazar aut.