Atypická tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla jsou moderním a čistým řešením vytápění rodinných domů i jiných objektů. Znamenají značnou úsporu nákladů na vytápění. Pokud se rozhodnete pro tepelné čerpadlo s vrty, můžete získat navíc klimatizaci, která funguje po celý rok bez jakýchkoliv provozních nákladů.

Typy tepelných čerpadel

Nabídka je dnes velice pestrá, ale nejčastěji se používají tepelná čerpadla země-voda a vzduch-voda. K instalaci čerpadla země-voda je třeba provést hlubinné vrty nebo se také používají plošné kolektory. Princip těchto čerpadel je založen na využití tepla v zemi nebo ve spodní vodě. Teplo se odebírá z pozemku pomocí plastových hadic uložených pod povrchem. Hadice jsou naplněny nemrznoucí směsí, která přenáší teplo ze země do tepelného čerpadla.

Atypická tepelná čerpadla

Jedná se o systémy tepelných čerpadel, které lze snadno propojit se stávající kotelnou v domě, nebo sestavit kompletní kotelnu podle požadavků zákazníka. Tato atypická tepelná čerpadla nabízí společnost Tepelná čerpadla Mazur z Otic u Opavy. Díky nadstandardním parametrům a profesionálnímu nadimenzování tepelných čerpadel firma vytápí zhruba 85% domů, a to i při extrémních mrazech bez pomocného elektrokotle.

Proč zvolit toto atypické čerpadlo?

Firma Tepelná čerpadla Mazur přistupuje ke každé zakázce individuálně a díky zkušenostem s více než 450 instalacemi po celé ČR zaručuje perfektní kvalitu a také finančně přijatelný, rychlý a profesionální servis. Rychlost servisu umožňuje fakt, že 90% náhradních dílů má firma skladem. V případě vážné poruchy nabízí zapůjčení náhradního tepelného čerpadla. V neposlední řadě je důvodem k volbě této firmy jistota, že na dobu až 30 let budete mít spolehlivého partnera, který rychle a profesionálně vyřeší jakékoliv problémy s vaším tepelným čerpadlem.

Další informace

Pokud se chcete dozvědět cokoliv o tepelných čerpadlech, můžete se obrátit na firmu Tepelná čerpadla Mazur prostřednictvím kontaktního formuláře. Ten najdete na webových stránkách firmy, kde jsou i informace, jak získat tepelné čerpadlo dotace.