Víte, jak funguje chytrá domácnost?

Chytrý telefon nebo tablet vlastní již drtivá většina lidí a všichni ví, jak nám chytré telefony usnadňují život. Veškeré informace máte na dosah ruky, navigace vás všude správně navede a nákupy nebyly nikdy snadnější. Ovšem život se dá usnadnit ještě více. Chytrá domácnost vám mnoho zbytečných úkonů ulehčí, ale ještě navíc můžete ušetřit. Přijde vám to jako scénář sci-fi filmu nebo článek z budoucnosti? Omyl. Společnost Adif, která chytré domácnosti navrhuje již 10 let vás přesvědčí o opaku.

Co vše můžete získat?

Ovládání osvětlení, včetně intenzity světla a stmívání, elegantní bezdrátové vypínače. Topení můžete dálkově ovládat, lehce si tak přitopíte například z postele, když vám začne být chladno. Vše můžete ovládat přes mobilní aplikaci, což přináší obrovské množství výhod. Topení pustíte chvíli před odchodem ze zaměstnání a přijdete do vyhřátého domova.

Vše ovládáte jedním ovladačem. Chytrý systém chytře nakládá s energiemi, což při svém vyúčtování oceníte. Vše je naprosto bezpečné. Nemusíte se starat o drobnosti a ušetřený čas můžete věnovat své rodině nebo koníčkům. Vše přizpůsobíte své náladě nebo potřebě.

Mnoho lidí si myslí, že chytré domácnosti jsou jen pro bohaté, což je však rozšířený mýtus. Firma Adif spolupracuje s několika dodavateli, aby našli nejvýhodnější řešení pro každého a možní budete výslednou cenou velice příjemně překvapeni. Přesvědčete se sami na webových stránkách chytrydumabyt.cz, kde zjistíte veškeré potřebné informace.

Jak probíhá objednávka?

Na webových stránkách si sjednáte osobní schůzku na které vám bude představeny možnosti chytré domácnosti v souladu s vašimi požadavky a přáními. Návrh řešení s ohledem na vámi zadaný finanční strop. Pak už jen čekáte do dodávku a samotnou realizaci vaší chytré domácnosti. Při jejím předání budete o všem důkladně proškoleni. Společnost i nadále poskytuje svým zákazníkům technickou podporu