Zařiďte si luxusní koupelnu

Luxusně zařízené koupelny jsme ještě před několika lety mohli pouze obdivovat v magazínech o bydlení ve vyspělých zemích. Ovšem dnes si již tento přepych můžeme dopřát i v našich podmínkách. Stačí navštívit internetové stránky eshopu společnosti PEVA PARTNER, kde najdete pestrý výběr luxusních sprchových systémů, koupelnových baterií umyvadlových, vanových i sprchových, a nechybí ani další doplňky do koupelny. Vysoká kvalita, moderní tvary a různé efekty jsou hlavními znaky těchto koupelnových produktů.

Nabídka

Díky všem nabízeným produktům si ze své koupelny můžete vytvořit malé wellness studio vybavené perfektní sprchou a originálními bateriemi k umyvadlu, vaně či sprše. Nejnovějším trendem při zařizování koupelen jsou sprchové kouty, které nahrazují, nebo v případě dostatku prostoru doplňují klasickou vanu. A právě do sprchových koutů jsou určeny skvělé sprchové systémy. Ovšem i bez sprchového koutu si můžete dopřát příjemné sprchování například díky nádhernému modernímu panelu na stěnu. Stačí jen zabránit rozstřikování vody po koupelně a sprchování dostane zcela jinou dimenzi.

Efektní sprchování a mytí

Umíte si představit vodu vytékající z kohoutku umyvadlové nebo vanové baterie, jejíž barva se bude různě měnit? Tento efekt umožňuje LED svítící baterie s průhledným kohoutkem s efektem vodopádu. Hlavní dominantou baterie je právě průhledný kohoutek, který je při průtoku vody nasvícen LED světlem a barva se mění v závislosti na teplotě vody.

Kuchyňské baterie

Ačkoliv se eshop zaměřuje hlavně na koupelny a koupelnové doplňky, nechybí v jeho sortimentu ani kuchyňské baterie. Vybírat můžete z pestré palety tvarů a provedení. Praktické jsou zejména vysoké baterie s pohyblivou hadicí, které usnadňují mytí či oplachování nádobí ve dřezu. Jsou také velice odolné a snadno se udržují. Některé z nich jsou opatřeny praktickým LED světlem. Na výběr je vkusné a efektní provedení ve zlatě, stříbře nebo bronzu.