Zajistěte si nejlepší okna i rolety pro váš dům

Chystáte-li se stavět dům, nebo rekonstruovat starší objekt, budete muset řešit otázku oken. Okna jsou jakousi vstupní branou do domu, ale také největším rizikovým místům úniku tepla. Proto se vyplatí věnovat oknům patřičnou pozornost.

Skvělým řešením jsou okenní systémy firmy Rehau, které nabízejí téměř neomezené možnosti tvarů, barev a členění oken. Jednak jsou tato plastová okna výborně designově řešená, a jednak jsou zárukou maximální izolace. Investice do plastových oken se vám brzy vrátí v podobě ušetřených peněz za energie. Na výběr jsou nejrůznější barvy a dekory, jak v klasické bílé, tak i v mnoha dalších barvách.

Výborným partnerem při objednávání dodávky a instalace plastových oken je pro fyzické osoby i firmy společnost Seidler, která působí po celém území České republiky a zaměřuje se na nejkvalitnější produkty. K těm patří především plastová okna a dveře od firmy DafePlast, která se vyrábějí z profilů REHAU ve dvou provedeních.

Venkovní rolety

předokenní-žaluzie-225x300Vyššího stupně úspory tepla dosáhnete instalací venkovních, čili předokenních rolet Climax. Předokenní rolety mají tu výhodu, že se mohou na dům instalovat i dodatečně. Mají mnoho předností, které jistě oceníte. V zimě se po stažení rolet v domě drží teplo a naopak v létě vás ochrání před horkem. K dalším výhodám patří zabezpečení domu, neboť stažené předokenní rolety se nedají snadno rozbít. Pokud zkombinujete kvalitní rolety s bezpečnostními vchodovými dveřmi, bude váš dům nedobytnou tvrzí. V neposlední řadě ochrání rolety vaše okna před kroupami, větrem či vandalstvím, v ložnici budete mít příjemné přítmí jak v noci, tak podle potřeby i ve dne. Výhodou je také ztlumení venkovního hluku. Ovládat předokenní rolety lze různým způsobem. Vybrat si můžete mezi ručním pohonem pomocí kliky, elektropohonem dálkovým ovladačem, slunečními čidly apd.

Sítě proti hmyzu

Sítě-proti-hmyzu-Dveře-300x234Dalším užitečným doplňkem oken v rodinném domě, rekreačním objektu nebo kancelářských a jiných budovách, jsou sítě proti hmyzu. Tento efektivní způsob řešení ochrany proti hmyzu je nejen velice účinný, ale zároveň i elegantní. Firma Seidler nabízí sítě proti hmyzu vhodné pro všechny typy oken a dveří. Na výběr jsou sítě v černé nebo šedé barvě a dále si můžete objednat i protipylovou síť proti hmyzu, vhodnou pro alergiky. Síť je ukotvena pomocí otočných háčků, takže se nemusí zasahovat do rámu okna či dveří. Rovněž si můžete vybrat dekor, který bude ladit s rámem vašich oken či dveří.