Zajistěte si bydlení v centru Mladé Boleslavi

Jedním z nejvíce se rozvíjejících města v ČR je Mladá Boleslav. Největší podíl na stoupajícím zájmu o byty mladá boleslav má zdejší automobilka. Nadstandardní výdělky v porovnání s jinými podniky, výjimečná spousta nabídek zaměstnání v porovnání s jinými městy v ČR, která mají podobný počet obyvatel, to jsou důvody značného zájmu o bydlení a o stavění. Navíc je výhodou rychlé spojení po dálnici s Prahou a na opačnou stranu s Libercem, nebo Krkonošemi. Samotné město nabízí hustou obchodní síť a široké možnosti sportovního a kulturního vyžití.

Bydlení v centru

Jedním z nejžádanějších míst pro příjemné bydlení je Dukelská ulice. Díky kompletně zmodernizovanému domu čp. 922/22 se z této lokality stala lukrativní a prestižní adresa. Podařilo se zde skloubit moderní bydlení s veškerými požadavky na občanskou vybavenost. V blízkosti domu je škola i mateřská škola, dopravní spojení díky autobusové zastávce k pohodlí přispívají i bohaté nákupní možnosti, stejně tak blízkost zdravotních služeb.

Zmodernizované byty

Bydlení je nabízeno v původním zděném bytovém domě postaveném ve třicátých letech minulého století pro tehdejší zaměstnance místního soudu. Dům by komplexně zrekonstruován a bylo v něm vybudováno celkem 12 bytových jednotek. Malé množství bytů přispívá k soukromí všech obyvatel, kteří si v domě mohou užívat všech moderních vymožeností. V rámci důkladné rekonstrukce domu byly zrenovovány veškeré stropní a podlahové konstrukce, rozvody vody a plynu, kanalizace a elektrorozvody. Nová je také střecha, dům je kompletní zateplen a vybaven požárním zabezpečením v souladu se současnými normami.

Stačí se jen nastěhovat

Toužíte-li po moderním a pohodlném bydlení, bez starostí o topení a s dostupnou městskou infrasktrukturou, je byt v Dukelské naprostým ideálem. Celá rekonstrukce domu a bytů byla provedena s důrazem na kvalitu odpovídají kritériím rezidence. V září 2017 byla provedena kolaudace a prodej bytů v boleslavi je nabízen všem zájemcům o okamžité nastěhování. K výhodám patří také dostatek úložných prostor, možnost dobudování vestavěných skříní, ale také vlastní výběr dekoru a barvy interiérových dveří.