Vyzkoušejte i vy služby hodinového manžela

Váš kuchyňský dřez už je hodně poničený, navíc se vám zdá hodně malý. V kuchyňské lince prostor pro větší dřez je, rozhodnete se koupit si nový, větší, s větší odkapávací plochou. Přinesete si jej domů a počítáte s tím, že jej manžel vymění. Zakoupili jste si k novému dřezu i novou vodovodní baterii, aby vše bylo sladěné a nové. Vyměnit dřez není zase taková složitá věc, odpojit a znovu připojit vodovodní baterii taky ne. Je ale nutné zvětšit otvor pro dřez v kuchyňské lince a na to je potřeba speciální pilka, kterou používají stolaři a neroztřepí okraje desky. Tuto pilku doma nemáte a ani nevíte o nikom, od koho byste si ji mohli půjčit.

Doporučení od známých mívají velkou váhu

Při tom, jak jste poptávali od známých pilku, vám jeden z nich doporučil, ať si zkusíte objednat na výměnu dřezu hodinového manžela. Službu od společnosti Hodinový manžel Praha vyzkoušeli a byli s ní velmi spokojení. Přijel ochotný a zručný pracovník, a protože mu šla práce od ruky, měl vše hotové ve velmi krátkém čase. Kvalita provedené práce byla také vysoká, naopak náklady poměrně nízké díky krátkému času potřebnému k provedení práce.

Společnost Hodinový manžel Praha poskytuje svoje služby v Praze a jejím blízkém okolí. Okruh nabízených služeb je velmi široký díky všestranným pracovníkům, kteří zastanou práci v oblasti elektrikářské, malířské, zednické, klempířské i instalatérské.  Podrobný výčet nabízených služeb najdete na webových stránkách společnosti. Zákazníkům je k dispozici 24 hodin denně telefonní linka, na kterou se mohou obracet se svými dotazy. Odborníci poradí, ihned vypočítají přibližnou cenu požadované služby a dohodnou se zákazníkem termín, podle jeho volného času a možností. Společnost Hodinový manžel Praha poskytuje svoje služby o víkendech, svátcích i ve večerních hodinách, v ceně je také cestovné po Praze, mimo Prahu za příplatek. Společnost Hodinový manžel Praha poskytuje zdarma i drobný materiál, jako jsou šroubky nebo hmoždinky. Ke své práci mohou pracovníci použít materiál zakoupený zákazníkem, nebo materiál vlastní, který je zahrnutý v celkové ceně služby.