Svěřte rekonstrukci svého bytu do rukou odborníků

Ceny nových bytů se v Praze pohybují na vysoké úrovni. Pokud nemáte velké vlastní úspory a váš příjem nestačí na to, abyste mohli bez problémů hradit vysoké splátky hypotéky, nezbude vám nic jiného, než si koupit starší byt. Bytové jádro ze sedmdesátých let však nesplňuje vaše představy o příjemném bydlení, proto se rozhodnete pro rekonstrukci vašeho bytu. Není to jednoduchá záležitost, budete si muset sehnat zedníka, instalatéra, elektrikáře, navíc v takovém termínu, aby se rekonstrukce zbytečně neprotahovala. Dále budete potřebovat vybrat materiál potřebný pro rekonstrukci, jako například obklady do koupelny, druhy podlahy, typ dveří apod.

Tým pracovníků je složen ze specialistů na jednotlivé etapy rekonstrukce

Vše je časově náročné a vy musíte obejít různé typy obchodů, abyste vše potřebné vybrali. Můžete ale zvolit i jednodušší, méně časově náročnou variantu, a to nechat si zrekonstruovat byt od odborníků. V Praze a jejím blízkém okolí je jedničkou na trhu společnost Rekonstrukce bytu Praha. Jejím krédem je maximální spokojenost zákazníka, proto dbá na to, aby všechny poskytované služby byly na vysoké úrovni. Společnost můžete kontaktovat prostřednictvím emailu, telefonní linky nebo pomocí kontaktního formuláře.

Technik si s vámi domluví schůzku ve vašem bytě, zhodnotí veškeré vaše požadavky a vyjasní si s vámi všechny detaily rekonstrukce. Zákazník může také navštívit vzorkovnu společnosti, aby mohl vše dokonale barevně sladit. Po osobní schůzce a poměření prostor zpracuje společnost Rekonstrukce bytů Praha zdarma do 48 hodin detailní cenovou kalkulaci. Na základě všech poznatků vytvoří architekt barevný vizuální návrh, podle kterého lze ještě doladit další detaily, které při prvních schůzkách nebyly zřejmé. Důležitým krokem je zpracování harmonogramu prováděných prací a stanovení konečného termínu zakázky. Po podpisu smlouvy o provedení rekonstrukce uhradí klient zálohu v určité výši, aby se za tyto peněžní prostředky mohl nakoupit dohodnutý materiál. Po vyhotovení zakázky je zrekonstruovaný byt řádně předán a na provedené práce je poskytována záruka 48 měsíců.